IKEA premieňa detské kresby na plyšové hračky, ktoré sa stali súčasťou podpory pre charitu

Prostredníctvom IKEA sa desať šťastných detských kresieb stane realitou. IKEA ich bude predávať po celom svete ako súčasť svojej kampane na „Vzdelávanie pre deti žijúce v chudobe“. Deti si zaslúžia viac príležitostí pre seba a svoje rodiny k zabezpečeniu lepšej budúcnosti. A práve to je hlavnou myšlienkou kampane Plyšových hračiek. Jedno euro z každého nákupu budú venované pre UNICEF na záchranu detí. Je to skvelý nápad, ale nie je to prvýkrát, čo sa nápad detskej fantázie stal skutočnosťou.

O nápade pretvárania detských kresieb na plyšové hračky sme tu už písali, preto by ste nemali prehliadnuť tvorbu šikovných rúk Wendy Tsao – Umelkyňa premieňa detské kresby na plyšové hračky, ktorá možno aj IKEU inšpirovala.

IKEA kampan plysovych hraciek podla predlohy detskych kresieb 2 IKEA kampan plysovych hraciek podla predlohy detskych kresieb 3 kampan plysovych hraciek podla predlohy detskych kresieb 4 kampan plysovych hraciek podla predlohy detskych kresieb 7 kampan plysovych hraciek podla predlohy detskych kresieb 8 kampan plysovych hraciek podla predlohy detskych kresieb 9 kampan plysovych hraciek podla predlohy detskych kresieb 10

Plyšové hračky IKEA

Zdroj / Detské kresby na plyšové hračky: IKEA | boredpanda

ZDIEĽAJ NA: