Hľadáme redaktorov do tímu

kreativita.info je obľúbený online magazín pre ženy a mužov akéhokoľvek veku. Vďaka stúpajúcej návštevnosti stúpa aj dopyt po aktuálnych a zaujímavých článkoch, ktoré náš skromný tím nestíha pripravovať, preto sme sa rozhodli ho rozšíriť, samozrejme ak by mal niekto záujem podieľať sa na vytváraní inšpiratívnych príspevkoch.

redaktorKoho hľadáme a aké sú naše požiadavky

1.  Hľadáme nové posily do nášho skromného tímu redaktorov. Nemal by si mať problémy so slovenským pravopisom a anglickým alebo ruským jazykom. Prečo anglicky jazyk? Väčšina našich zdrojov je písaných v anglickom jazyku, samozrejme nemusíš byť profesionálny angličtinár, občas pomôže prekladač a dôvtip;] Redaktor/ka by mala mať minimálne 15 rokov, písať články môžeš kedykoľvek (denne, týždenne), príspevky by mali byť zmysluplné, čitateľné a zaujímavé. Ak by si nevedel/a o čom písať, máme stovky uložených zdrojov, ktorými by sa dalo inšpirovať pri písaní. Redaktor si môže vybrať kategóriu, od písania receptov a návodov, cez umenie, dizajn a fotografiu až po články o bývaní.

Čo ponúkame?

  • Tvoje články za mesiac uvidia desaťtisíce ľudí, čo prispeje aj k vyššej návštevnosti webu.
  • Staneš sa súčasťou nášho tímu, možno sa naučíš novým veciam a získaš nové skúsenosti, či už v redakčnom systéme wordpress alebo ťa kreatívne nápady, tak očaria a inšpirujú, že ich začneš robiť aj sám/a.
  • Vytvoríš si zaujímavé portfólio / referencie pre budúceho zamestnávateľa.
  • Ak očakávaš finančné ohodnotenie, žiaľ nie je to na začiatku  našej spolupráce reálne. No ak budeš trpezlivý a aktívny vo svojom pútavom písaní článkov, stránka sa bude rozvíjať, určite sa časom nájde aj pre teba pekné finančné ohodnotenie.

2.  Ak si kreatívny, rád tvoríš a chceš zviditeľniť svoje diela určite sa ozvi! Pozrieme si tvoje portfólio, kvalitu fotografií a zhodnotíme vhodnosť zverejnenia tvojich krásnych výtvorov. Samozrejme aj ty musíš priložiť ruky k dielu a to vo forme článku, ktorý vystihuje teba a tvoju tvorbu.

3.  Pre záujemcov o reklamu. Ponúkame rôzne možnosti umiestnenia a veľkosti bannerovej reklamy a samozrejme aj PR sponzorovaných článkov od čoho sa odvíja aj naša bezkonkurenčná cena. Vieme si vymeniť aj spätné odkazy v kategórii „Priatelia a partneri„. Ak máte záujem o akúkoľvek spoluprácu, neváhajte napísať tu.