Zariaďte si domácnosť bielym nábytkom

Biely nábytok sa dostáva na popredné priečky v obľúbenosti a miestnosti ním zariaďuje čoraz viac domácnosti. Prečo?

Biely nábytok je vhodný do každej domácnosti

Biely nábytok sa hodí do moderných minimalistických aj do vintage romantických interiérov. Je univerzálny, vytvára dokonalé kontrasty s dekoráciami, textíliami a podlahovými krytinami. Ide v podstate o prázdne plátno, ktoré dáva neobmedzený priestor vašej kreativite a fantázii. Môžete ho zakomponovať do akejkoľvek miestnosti, s farebnými stenami a on v nej zažiari.

Biela je čistou farbou

Biela je považovaná za čistú farbu, ktorá v nás vyvoláva pocity bezpečia a istoty. A to je jeden z dôvodov, prečo domácnosti milujú biely nábytok. Vnesie totiž do miestností príjemnú, hrejivú atmosféru, jednoduchú eleganciu a nadčasovosť.

Biela zväčšuje priestory

Biele steny a biely nábytok sú vhodné aj do malých miestností, pretože ich opticky zväčšujú. Miestnosť tak pôsobí priestrannejšie a vzdušnejšie. Vďaka tejto ilúzii sa doma nebudete cítiť v žiadnom prípade stiesnene.

Biely nábytok je praktický

Prach je viac viditeľný na tmavom ako na svetlom nábytku. Aj preto je biely nábytok vhodný do zaneprázdnených domácností, kde sa občas stáva, že na utretie prachu v týždni neostane čas.

Biely nábytok je štýlový

Ak sa rozhodnete pre biely nábytok, nemusíte sa báť, že nebude vyzerať vkusne. Práve naopak, biely nábytok je vkusný a kombinovateľný s prírodnými, tmavými aj extravagantnými farbami. Vynikne za každých okolností, v kombinácii s kontrastnými odtieňmi aj s neutrálnymi tónmi.

Výnimočný nábytok Parma, ktorý si zamilujete aj vy

Vytvorte svoj domov s bielym nábytkom Parma, ktorému dominuje jednoduchý dizajn doplnený o elegantné čierne úchytky. Biely nábytok z borovicového dreva sa stane ozdobou vašej spálne, obývačky aj kuchyne. Je ľahký, praktický, prírodný a dokonale vonia. A keďže je vyrobený z dreva, vyznačuje sa tiež dlhou životnosťou. Rozhodnite sa aj vy pre módny nábytok, ktorý je vyrábaný ručne, s láskou k prírode a drevu.

Zdroj obrázkov: Adobe Stock

ZDIEĽAJ NA:

Zapojte sa do diskusie. Vaše názory sú vítane!

komentárov