Manžel jej postavil záhradný domček v romantickom shabby chic štýle, ktorý je priam stvorený pre oddych

Mať aspoň maličkú chvíľku pre seba je skoro pre každú ženu, matku priam luxusom. Nájsť miesto, kde vás nenájdu deti či povinnosti je priam nemožné, ale vy tak veľmi túžite aspoň po chvíľke ticha s pohárom voňavej kávy v ruke. Jeden skvelý manžel sa rozhodol toto želanie svojej drahej splniť, a vytvoril unikátny záhradný domček iba pre ňu!

Romantickú kôlničku postavil na záhrade za domom, kde si jeho manželka môže užívať ticho rušené iba štebotom vtákov. Sladké paletové farby dávajú jasne najavo, že toto miesto je určené výhradne žene. Každý centimeter malého domčeka je zariadený s jemnosťou a láskou, tých najkrajších vlastností jemnejšieho pohlavia. Prednú časť domčeka tvoria okná, ktoré do miestnosti dodávajú dostatok svetla a tepla, ktoré manželka šikovného staviteľa miluje.

V elegantne zariadenom interiéri nájdeme pohovku, maličký konferenčný stolík či hojdacie kreslo na čítanie. To všetko, spolu s ďalšími drobnosťami, je zariadené v antickom štýle a každý kúsok dýcha jemnosťou Shabby Chic patriacou k dobovému nábytku. Nesmie chýbať ani krištáľový luster a množstvo kvetov, ktoré dotvárajú dokonalú relaxačnú atmosféru. Kôlnička je teda ako stvorená na oddych, ručné práce či poobednú siestu s dobrou knihou. Myslíme si, že každá žena by sa potešila, keby jej manžel preukázal lásku takouto čarovnou stavbou. Aj vy inšpirujte svojich mužov k tomuto kroku, a možno už toto leto strávite vo vašej vlastnej oáze pokoja.

Záhradný domček v romantickom shabby chic štýle


Foto a viac info / Záhradný domček v romantickom shabby chic štýle © Teani pre hometalk

ZDIEĽAJ NA: