Otecko postavil svojim dcéram úžasný záhradný domček na hranie. Má dve poschodia, verandu, tobogan a ešte omnoho viac!

Keď sa stanete rodičom, nič na svete vás nepoteší viac ako spokojný úsmev na tvárach ratolestí. Žijeme pre svoje deti a ochotne pozeráme Frozen šesťkrát za sebou, vzdáme sa najchutnejšieho kúska koláča či prežijeme keď nám doslova skáču po hlave. Ale to čo robíme najradšej je plnenie ich snov.

Záhradný domček na hranie

Adam Boyd z Michiganu je otcom dvoch malých princezien, Avery a Violet. Počas celého roka pre ne na záhrade staval kúzelné miesto na hranie. Pôvodne malo ísť o malý domček na hranie. Miesto, kde sa dievčatá hrajú, kým rodičia pracujú alebo relaxujú na záhrade. Adam je však zakladateľom ATB Building a vo svojej práci sa venuje remodelovaniu budov. Svoje schopnosti a zručnosti naplno využil aj pri tejto stavbe. Vonku je lezecká stena, tobogan, šmykľavky, hojdačky a rozhľadňa. Dievčatá sa tu môžu aj s kamarátmi vyšantiť, vybehať a vybiť energiu.

Napokon však záhradný domček vyzerá ako skutočný dom – a to zrovna vo vnútri, kde je kuchynka, jedáleň, obývačka a mnoho zákutí vhodných na hranie. Niektoré kúsky sú iba na hranie, ako napríklad plastová napodobenina kuchyne. Iné sú však serióznym nábytkom, aký by ste našli v akejkoľvek domácnosti. Skvelým nápadom je miesto na kreslenie, ktoré vytvoril použitím tabuľovej farby vo výške svojich dcér. Maľovanie na steny je tu dovolené!

Staršia Avery oteckovi pomáhala ako len vedela. Vyhadzovala odpad, ktorý pri stavbe vznikal, zametala podlahy, skúsila si aj maľovanie ružových stien. Užili si kvalitne strávený spoločný čas a Adam sa teší, že ju takto mohol priučiť svojim zručnostiam. Pred dokončením si však otecko nebol istý, či sa bude hotová stavba páčiť novým majiteľkám, alebo ostane jemu – ako netradičná ružová pracovňa. Dievčatá sa však do domčeka ihneď zamilovali!

Jeho sila je v slobode, ktorú tu majú, a v drobných detailoch, ktoré sú blízke detskému srdcu. Od veselých farieb, až po možnosť hrať sa na skutočných dospelákov, je to skrátka splnený detský sen!

Kreatívny otecko sa stal hviezdou v médiách. Túto príležitosť využil na to, aby vyzval ostatných otcov k podobným kutilským projektom. Nemajú sa podľa neho uspokojiť s plastovými domčekmi, ale vyrobiť niečo vlastnými rukami, na mieru. A takto vyzerá šťastná rodinka.

Zdroj / Záhradný domček na hranie: thesunmashable

ZDIEĽAJ NA: