Milujúci farmár vytvoril pre svoju zosnulú manželku úchvatný pamätník!

Mnohí z nás veria, že po smrti ľudia odchádzajú na lepšie miesto a často pritom hovoríme o nebu. Milujúci manžel Winston Howes to zobral doslova a svojej manželke nakreslil na zemi odkaz, ktorý môžete vidieť iba z oblakov. Takto ho pre svet objavil aj letec v balóne Andy Collett a podelil sa s nami o jedinečné zábery.

V roku 1995 farmárovi Winstonovi náhle umrela na zlyhanie srdca manželka Janet, s ktorou strávil 33 rokov spoločného života. Svoj smútok pretavil do krásneho plánu – na svojej rozsiahlej farme vysadil počas jediného týždňa tisíce stromov. V novovytvorenom dubovom lese nechal voľný priestor v tvare srdca, ktoré ohraničujú nižšie kríky. Špička srdca smeruje k rodnému miestu manželky Janet – Wotton Hillu.

Foto: Facebook / British Heart Foundation

O krásnom geste okoloidúci netušia, pretože je schované za stromami. Môžete ho vidieť iba z výšky a aj sám farmár nad ním pred piatimi rokmi preletel, aby videl výsledok svojej práce. Stromy za tie roky podrástli a zmocneli. Tvar srdca je dokonalý a keďže naň nedávno vysadil cibuľky narcisov, na jar rozkvitne a bude ešte o kúsok krajšie. Dojímavý príbeh je inšpiráciou pre všetkých, ktorí neveria v pravú lásku siahajúcu až za hrob. Nádherné!

Foto: SWNS
Foto: SWNS
Foto: SWNS

Zdroj / Milujúci manžel vysadil pre zosnulú manželku dubový les v tvare srdca: mirror

ZDIEĽAJ NA: