Muž si vytvoril „vznášajúcu sa“ posteľ. Pozerajte, ako sa mu to podarilo…

V dnešnej dobe už naozaj nič nie je nemožné. Naše príbytky sú čoraz jedinečnejšie a vlastníme nábytok od výmyslu sveta. Každý sa chce niečím odlišovať, každý chce mať doma niečo unikátne a extravagantné. Niet divu, veď domov je predsa miesto, ktoré je naším útočiskom, naším miestom oddychu, miestom, kde môžeme byť nerušene v kruhu tých najbližších. Samozrejme, že sme radi, keď si ho môžeme niečím ozvláštniť či prikrášliť. Na trhu je množstvo nezvyčajných doplnkov či bytových dekorácií, no ak ste skôr DIY typ, môžete sa nechať inšpirovať.

Možno ste to nevedeli, ale dnes môžete mať vo svojej izbe dokonca vznášajúcu sa posteľ! Neveríte? Tento šikovný muž si takú skutočne postavil a môžete si ju vlastnoručne vyrobiť dokonca aj vy!

Hoci sa to zdá šialené, nie je to až tak zložité, ako to vyzerá. Stačí správny materiál a dodržaný postup a aj vaša spálňa môže s takouto posteľou vyzerať tak trochu magicky a čarovne. Táto vychytávka môže byť atraktívnou najmä pre milovníkov rozprávok či záhad. Chcete vidieť prekvapené pohľady návštevníkov, keď vstúpia do vašej spálne? Otestujte svoje stolárske schopnosti a zhotovte si vznášajúcu sa posteľ aj vy!

Vznášajúca sa posteľ

Zdroj / Vznášajúca sa posteľ: elemenohpee

ZDIEĽAJ NA: