Mamina každé ráno zapletá svojej dcérke nádherné vrkoče. WAU!

Shelley Gifford z Austrálie je mamička na plný úväzok, aj keď je počas dňa v práci. Pre svoju milovanú dcérku Grace vymýšľa originálne vrkoče, ktoré jej môžu závidieť všetky dievčatá v škole!

Kreatívna mamička už od detstva miluje pletenie vrkočov. Rada sa hrala s vlasmi svojich kamarátok, a to jej ostalo až do dospelosti. Keď jej dcérka vyrástla, mala opäť príležitosť ukázať svoju tvorivú stránku. No to ešte netušila, koľko nových vecí nevyskúšala. Shelley miluje rána so svojou rodinou, keď môže Grace urobiť ten najčarovnejší účes, aký vie. Vždy sa snaží vymyslieť niečo nové a je sa teda na čo pozerať!

Shelley čaruje s vlasmi svojej dcéry ako profesionálka. Na hlave jej vytvára čarovné srdiečka, pletenky, pavučinky a k tomu všetkému to kombinuje s rôznymi farebnými stuhami. Novým svetom boli pre ňu sociálne siete, kde sa naučila nové techniky a neskôr sama začala prezentovať svoje výtvory. Shelley miluje toto svoje hobby a jedinečné účesy robí kedy len môže. Grace sa tak nemusí báť, že by do školy odišla iba s jednou sponkou, lebo mamička jej na hlave vždy vymyslí nové umelecké dielo! Inšpirujte sa niektorými z jej výtvorov a skúste vyparádiť aj vašu princeznú.

Originálne vrkoče pre dcéruStránky kreatívnej maminy / vrkoče pre Grace: Facebook | Instagram

ZDIEĽAJ NA: