Dvojica vyrába vázy a dekoračné sochy, ktoré zobrazujú majestátnu silu oceánu

Chceli by ste mať doma kúsok oceánu? A teraz nemáme namysli dva decilitre slanej vody vo fľaške na poličke. Narážame na tvorbu šikovného manželského páru z Kalifornie – Marshy Blaker a Paula DeSomma, ktorí sa venujú umeleckej práci so sklom a keramikou. A hlavnou témou je, samozrejme, oceán.

Ich úchvatné umelecké diela verne imitujú rozbúrenú vodnú hladinu. Manželia čerpajú inšpiráciu zo svojho intenzívneho vzťahu k životnému prostrediu a neustále premeny oceánu považujú za ideálny motív na stvárnenie. A my musíme uznať, že ich dielo dokonale zachytáva nevyspytateľnú povahu tohto živlu.

marsha-blaker-paul-desomma-umenie-zo-skla-imituje-rozbureny-ocean-1 marsha-blaker-paul-desomma-umenie-zo-skla-imituje-rozbureny-ocean-2 marsha-blaker-paul-desomma-umenie-zo-skla-imituje-rozbureny-ocean-3 marsha-blaker-paul-desomma-umenie-zo-skla-imituje-rozbureny-ocean-4 marsha-blaker-paul-desomma-umenie-zo-skla-imituje-rozbureny-ocean-5 marsha-blaker-paul-desomma-umenie-zo-skla-imituje-rozbureny-ocean-6 marsha-blaker-paul-desomma-umenie-zo-skla-imituje-rozbureny-ocean-7 marsha-blaker-paul-desomma-umenie-zo-skla-imituje-rozbureny-ocean-8

Tieto diela si môžete zakúpiť tu | Stránka umelcov / Vlny zo skla: blakerdesommaglass

ZDIEĽAJ NA: