Muž si postavil svoj vlastný Hobití domček, ktorý vyzerá úplne magicky ako zvonku, tak aj zvnútra. Pozývame na návštevu!

K filmom a knihám si často vytvoríme hlboký vzťah a dokážu nás vtiahnuť do fantazijného sveta. Niektorí sú však natoľko oddaní svojim obľúbeným hrdinom, až sa to odrazí v ich skutočnom okolí. Taký je aj príbeh Stuarta Granta (nájdete ho na poslednej fotografii), ktorý si postavil svoj vlastný Hobití domček. Vyzerá úplne magicky – zvnútra i zvonku. Exteriér domu, ktorý vyrástol v osemdesiatych rokoch, je dnes pokrytý machom. Veľké okrúhle dvere vás vovedú do malej vstupnej haly.

Vnútro domu je prispôsobené Hobitom. Nízke stropy a útulný nábytok navodí pocit, akoby ste bývali pod zemou. Kozub rozohrieva pec, kde si môžete pohodlne uvariť kávu i celý obed. Ak by vám Stuart neukázal, kde má sprchu, ani by ste si ju nevšimli. Snažil sa vykúzliť čo najvernejšiu kópiu domu pre Hobitov, ale zároveň nestratiť vymoženosti súčasného sveta. Každá návšteva je zážitkom. Pán domáci miluje návštevy, takže turisti, ktorí sem zavítajú, majú o jednu atrakciu navyše!Foto © KahlumG

Zdroj / Fanúšik Pána prsteňov si postavil vlastný Hobití domček:mymodernmet

ZDIEĽAJ NA: