Vianočné dekorácie od A do Z. Tieto vám nesmú chýbať

Obdobie sviatkov prežíva každý po svojom. Niekto sa teší na poriadny zemiakový šalát, iný trávi polovicu dňa v nákupnom centre na hone za darčekmi, a nájdu sa dokonca aj takí, ktorých najviac teší vianočné zdobenie. A pravé tí by mali vedieť, ktoré ozdoby sú tento rok v kurze.

Poriadne svetielka nikdy nič nepokazia

Vianočné dekorácie do bytu dnes dokážete zohnať prakticky kdekoľvek. Online alebo aj v kamennom obchode na námestí. Pri tomto nákupe ale rozhodne nesmiete vynechať tradičné, vianočné svetielka, a to nielen na stromček. Zavesiť ich totiž dnes môžete kamkoľvek. Zábradlie schodov alebo garáž, nechajte svoju fantáziu poriadne zažiariť.

Fialová alebo červená? Kľudne aj oboje

Kombinovanie farieb dokáže v období Vianoc zmiasť nejedného človeka. Keď sa však jednotlivé farby nakombinujú pekne a decentne, môže vám doma vzniknúť naozaj krásne vianočné prostredie. Skúste tento rok trocha experimentovať a skombinujte fialové gule na stromček s červeným girlandami. A výsledok vás možno prekvapí. Dobrá správa je, že veľa predajcov počas sviatkov poskytuje zľavové kupóny, vďaka ktorým zoženiete ozdoby za výhodnejšie ceny.

Aj oblečenie môže byť skvelou dekoráciou

Určite ste to videli v nejednom americkom filme. Vianočne ladené oblečenie pre celú rodinu, no neznie to úžasne? Tento trend sa v posledných rokov prepracoval už aj do Európy a nejedna rodina vyráža každé Vianoce na hon za parádnymi svetrami. Aj tento drobný kúsok vám môže pomôcť vytvoriť ešte atmosféru sviatkov.

Nezabudnite na záhradu

Ak vianočné zdobenie beriete tak vážne, ako nejedna britská rodinka z filmov, potom nesmiete zabudnúť ani na vonkajšie ozdoby. Ak máte napríklad na záhrade nejaký stromček, kľudne mu pridajte pár ozdob a jednu reťaz a hneď to bude vyzerať lepšie. Mimo iné letia v posledných rokov aj trpaslíci či svietiaci soby. Možností je v tomto smere nekonečné množstvo.

Dobrý tip na záver — sledujte výhodné akcie nielen nákupných centier, ale aj online obchodov. Nielen že môžete nájsť veľké množstvo zliav a akcií na jednom mieste, ale môžete si tiež ľahko porovnať ceny produktov v rôznych obchodoch. Rovnako si môžete tiež často vybrať zo širšej ponuky, než tej, ktorú ponúkajú kamenné obchody, a vyhnúť sa davom vďaka nákupu z pohodlia svojho gauča.

Zdroj obrázku: {Impact Photography} / Shutterstock.com

ZDIEĽAJ NA:

Zapojte sa do diskusie. Vaše názory sú vítane!

komentárov