Vianočná súťaž o 2 knihy s množstvom kreatívnych nápadov!

Súťaž, do ktorej sa zapojilo 330 ľudí včerajším dňom skončila. Správnou odpoveďou bola možnosť C) čiže šablóny si viete zadarmo stiahnuť zo stránky www.mojelaskominy.cz. Zároveň sme dnes žrebovali a knihu Láskominy Denisy Bartošovej získava:

Jolana Dvořáková. Gratulujeme!

a knihu Láska prochází kuchyní získava:

Kristína Koleničová. Gratulujeme!

Výhercom sme zároveň poslali informačný mail o výhre.[divider]

Magazín kreativita.info v spolupráci s knižným nakladateľstvom Smart Press má pre Vás prichystané vianočné prekvapenie, v podobe súťaže o dve nádherné knihy Denisy Bartošovej.

banner

1. Láskominy Denisy Bartošovej

Jediná kniha, ktorá vám vyrieši jedlé a kreatívne darčeky a skvelé recepty pre celú rodinu na celý rok!

Urobte svojim milovaným radosť darčekom s príbehom. Takým, ktorý je s láskou ručne vyrobený, krásne zabalený a navyše sa dá zjesť alebo darujte samotnú knihu plnú návodov na nazdobené dobroty a inšpirácie pre tvorenie.

Je to druhá a zároveň najnovšia kniha Denisy Bartošovej – autorky, ktorá je svojou kreativitou a šikovnými rukami povestná, by nemala chýbať všetkým tým, ktorým nie je ľahostajné vdýchnuť dobrým nápadom život. Denisa vám pomocou podrobných postupov pomôže vytvoriť veci, na ktoré by ste si sami možno netrúfli, a to všetko za krátky čas a za pár eur! Nechajte prehovoriť svoje tvorivé ja a darujte blízkym alebo sami sebe ručne vyrobené maškrty! Obsah 200 stranovej knihy si môžete pozrieť tu – Zoznam receptov a návodov. Viac informácií o knihe nájdete na: MojeLaskominy.cz.

Obálka_Láskominy_3D

2. Láska prochází kuchyní

Je predošlá Denisina kniha, ktorá vyhrala 1. miesto o najkrajšiu kuchárku na svete v roku 2013.

Kniha obsahuje skvelé recepty a predovšetkým originálne nápady na balenie jedlých darčekov všetkého druhu – pre deti, ženy (mamičky, dcéry, kamarátky …) ale aj mužov (partnerov, oteckov …).

Obálka_Láska_3D_2[divider]

Súťažná otázka:

Šablóny na výrobu darčekov z knihy Láskominy nájdete:
A) V zadnej časti knihy – stačí len vystrihnúť a použiť
B) Na stiahnutie za poplatok na www.mojelaskominy.cz
C) Na stiahnutie zadarmo na www.mojelaskominy.cz

Nápovedu hľadajte na www.mojelaskominy.cz

Pravidlá súťaže

Jedinou podmienkou súťaže je zaslať správnu odpoveď na náš e-mail: sutaz@kreativita.info

Dôležité dátumy

Súťaž prebieha od 1. 12. do 12. 12. Žrebovanie sa uskutoční 13. 12. 2015. Výhercom súťaže budú knihy zaslané ešte pred Vianocami ako darček!

[box type=“info“]Ak ešte nie ste fanúšikmi facebookových stránok kreativita.info a MojeLáskominy stačí sa len pridať medzi nich – označením tlačidla na stránke “PÁČI SA MI TO”.[/box]

[toggle title=“O autorke kníh“ state=“open“]

Denisa Bartošová sa od roku 2005 profesionálne venuje dekor stylingu. V minulosti spolupracovala s časopismi Apetit, Albert v kuchyni a Gurmet, kde pôsobila v úlohe dekor štylistky pri fotografovaní jedla, redakčne spracovávala rubriky Detské varenie a Dekor. Dlhodobo tiež spolupracovala s časopisom Marianne bývanie, kde ako autorka spracovávala rubriku Dekor, ale aj realizovala premeny interiérov ako interiérová dizajnérka. Pre nakladateľstvo Smart Press píše nielen vlastné knihy plné lásky, ale krajším čo dekor stylistka robí sú ďalšie kuchárky (Sladký dizajn Hanky ​​Rawlings, Kvetinová kuchárka atď.).

Denisa Bartosova

V roku 2014 sa stala spoluvydavatelkou časopisov Nové premeny bývanie a Krásny vidiek, ktorým sa teraz plne venuje. Súčasne prevádzkuje e-shop a kamennú predajňu, kde predáva vlastné dizajnové výrobky. Viac na www.desina.cz.

Jej prvá kniha Láska prochází kuchyní – Uvarte, zabaľte a venujte jedlý darček vyhrala v prestížnej medzinárodnej súťaži Gourmand World Cookbook Awards cenu za najlepší dizajn kuchárske knihy na svete.

V roku 2015 vydala s nakladateľstvom Smart Press druhú knihu: Láskominy Denisy Bartošovej – Jedlé aj kreatívne darčeky a skvelé recepty na celý rok.[/toggle]

ZDIEĽAJ NA: