Veľký výber náradia pre domácich majstrov

O online platforme Aukra už ste určite počuli. Aukro totiž nie je na trhu žiadnym nováčikom, teda aspoň v Českej republike. Pred niekoľkými mesiacmi sa Aukro objavilo aj na Slovensku a konkuruje online platformám, a to nielen vďaka širokému sortimentu ponúkaného tovaru, ale aj tým, že je radosť na ňom nakupovať. Ďalším nemenej dôležitým bodom je to, že Aukro si veľmi zakladá na bezpečnosti a ochrane svojich zákazníkov.

Bezpečný nákup na Aukre

Možno vás napadá, že online platformy môžu byť chyták a hrozia vám všelijaké nástrahy typu – „nedostanem to, čo som si objednal“ alebo „zaplatím a tovar nikde“. To sa vám ale na Aukre nestane! Aukro si veľmi zakladá na bezpečnom nákupe aj predaji, a preto ponúka službu „Bezpečná Aukro platba“. S Aukro platbou je všetko jednoduché. Vy nemusíte nič riešiť, ani žiadať predajcu o platobné inštrukcie, dožadovať sa zaslania tovaru, ani sa dohadovať o vrátení peňazí v prípade nezrovnalostí. Vy vaše peniaze jednoducho zašlete Aukru, a kým si neskontrolujete dodaný tovar a nepotvrdíte, že vám dorazilo to, čo ste si objednali a že je všetko v poriadku, peniaze zostávajú u Aukra. Až potom Aukro posiela peniaze predajcovi. Predídete tak prípadným problémom spojeným s nákupom a dodaním tovaru. Dostanete to, čo ste si objednali alebo svoje peniaze späť.

Nový aj zánovný tovar za lepšie ceny ako na e-shopoch

Na online platforme Aukro.sk nájdete široký výber náradia a vybavenia do vašej dielne, ale aj mnoho ďalších produktov ako napríklad vybavenie do domácnosti. Navyše mnohokrát ide o zánovný tovar, ktorý firmy predávajú práve cez Aukro. Produkty sú v 100% stave, iba napríklad s poškodeným obalom alebo ide o tovar vrátený zákazníkmi do 14 dní. Môžete sa teda radovať z úplne nového tovaru, ktorý zaobstaráte až o polovicu lacnejšie ako na bežnom e-shope.

Zaregistrujte se na Aukre a využite výhody

Ak sa zaregistrujete na Aukre, dostane ako bonus prvých 20 vystavení zadarmo. A že ste chceli nakúpiť a nie predať? No, možno keď prejdete svoje staré náradie v dielni, alebo aj iné predmety v domácnosti, zistíte, čo už nepotrebujete alebo chcete obmeniť. Skúste ho predať, „otočiť“, na Aukre, potom pre vás bude nákup nového náradia dvojnásobnou radosťou.

ZDIEĽAJ NA:

Zapojte sa do diskusie. Vaše názory sú vítane!

komentárov