Veľkolepé prekvapenie pre rodičov aj deti

Najdôležitejšou udalosťou v živote každého jedného dieťaťa sú jeho narodeniny. Každý jeden rok a čo najlepšie prežité. Veľa darčekov, narodeninová torta so sviečkami, milí hostia, balóny a množstvo inej dekorácie, ktorá navodí tú správnu atmosféru. A aby bola takáto oslava ešte nezabudnuteľnejšia a veľkolepejšia, mnohí rodičia ju dopĺňajú už aj báječnou extravaganciou vo forme neškodných  ohňostrojov.

My vám s výberom toho správneho poradíme a uvidíte, že usporiadanie originálnej udalosti nebude pre vás najmenší problém.

Ako vybrať ohňostroj?

Aby táto veľkolepá oslava priniesla iba pozitívne emócie, je potrebné vybrať ohňostroj na základe veku účastníkov tejto udalosti. Napríklad deti sa môžu báť príliš hlasných rán alebo ohlušujúcich výbuchov, preto by ste mali hľadať čo najmenej hlučné možnosti so zaujímavým efektom.

Najčastejšie majú tento efekt pozemné ohňostroje, môžu sa robiť vo forme čísel, vodopádov, písmen alebo akýchkoľvek svetelných obrazcov obľúbených rozprávkových postáv, ktoré sa deťom naozaj páčia.

Dynamické obrázky, požiarne kolesá a svetelné fontány nenechajú dieťa ľahostajným. Ešte väčší efekt docielite sprievodnou hudbou a inými svetelnými efektami.

Študenti stredných škôl preferujú ohňostroje siahajúce do výšok, ktorých všetka krása a sila sa zjavuje na oblohe. Dievčatám sa hodia ohňostroje v podobe kvetov. Chlapcom nad 18 rokov sa budú viac páčiť dymovnice. Ešte pôsobivejšia bude však táto pyrotechnická show s hudbou v trvaní 5 – 8 minút.

Samozrejme, nezabudnite ani na originálne doplnky. Originálna potlač hrnčekov sa cení a zaujme všetkých hostí!

Pozor na bezpečnosť

Aby ohňostroje nezatienili sviatky a radostné udalosti, nezabudnite na dodržiavanie bezpečnostných  predpisov. Všetky ohňostroje sú navrhnuté na použitie na otvorenom priestranstve, takže sa spúšťajú výlučne v exteriéri, v žiadnom prípade nie na balkóne. K pyrotechnike nepúšťajte deti pod 18 rokov. Pred spustením musíte skontrolovať, či sú všetci diváci v bezpečnej vzdialenosti. Postupujte podľa týchto jednoduchých pravidiel a ohňostroj vám a vašim najbližším určite prinesie veľa radosti.

Zdroj obrázku: shutterstock

ZDIEĽAJ NA:

Zapojte sa do diskusie. Vaše názory sú vítane!

komentárov