Valentínska súťaž o srdiečkový prívesok vyrobený z farbičiek

Súťaž skončila a farbičkový šperk získava: Katka Hudačková. Gratulujeme!

Výherkyňu poprosíme kontaktovať nás na našom maile: admin@kreativita.info

[divider]

Magazín kreativita.info má pre Vás prichystané prekvapenie – valentínsku súťaž o srdiečkový prívesok vyrobený z farbičiek, ktorý do súťaže priniesla talentovaná dizajnérka Anna Čurlejová známa pod umeleckým menom Čarbičková DESIGN.

valentinska sutaz

Pravidlá súťaže

Jedinou podmienkou súťaže je verejne zdieľať tento článok na našej facebookovej stránke Kreativita alebo stránke Čarbičková.Design, kde bude príspevok pripnutý na vrchu, takže hľadať ho nemusíte!

Dôležité dátumy

Súťaž prebieha od 1. 2. 2015 do 7. 2. 2015. Žrebovanie sa uskutoční 8. 2. 2015 a výhru zasielame hneď v pondelok. To znamená, že na deň sv. Valentína 14. 2. 2015 máte tento farbičkový šperk doma.

O čo súťažíte?

Šperk, ktorý jedna/jeden z Vás vyhrá pozostáva z retiazky a srdiečkového prívesku z farbičiek (približne 7 cm prívesok, 80-90 cm retiazka). Viac informácii o farbičkových šperkoch nájdete aj v článku Handmade šperky vyrobené z farbičiek od Čarbičková DESIGN

[box type=“shadow“ ]Ak ešte nie ste fanúšikmi facebook stránok kreativita.info a Čarbičková DESIGN stačí sa len pridať medzi nich – označením tlačidla na stránke „PÁČI SA MI TO“[/box]

Ak nechcete súťažiť, doprajte výhru niekomu na kom Vám záleží a máte ho radi.

ZDIEĽAJ NA: