Valček, ktorý mení pečivo na hotové umelecké diela

Pokiaľ milujete pečenie, tento článok vás bude určite zaujímať a presvedčí vás o tom, že aj v tomto sa dá rozvíjať vaša fantázia. Istú kutilku a kuchárku Irinu z Ruska už nebavilo piecť stále obyčajné perníky. Tak sa rozhodla, že sa zdokonalí vo vyrezávaní. Na valčeky vyrezala rôzne ornamenty, ktoré z jej cesta robia neobyčajné umelecké a hlavne chutné dielka. Použila klasické cesto na perník a vyvaľkala ho klasickým rovným valčekom na hrúbku asi 0,5 – 1 cm. Následne po ceste prešla valčekom s vyrezávaným vzorom a tak vzniklo niečo úžasné. Určite jej dalo veľa práce to vyrezať, no výsledok určite stojí za to, veď usúďte samy podľa fotografií. Takže ak máte trpezlivosť a ste zruční, neváhajte a vyskúšajte, možno si v tom nájdete záľubu rovnako, ako kreatívna Irina.

vyrezavany valcek na perniky 1 vyrezavany valcek na perniky 2 vyrezavany valcek na perniky 3 vyrezavany valcek na perniky 4

Handmade vyrezávané valčeky

vyrezavany valcek na perniky 5 vyrezavany valcek na perniky 6a

vyrezavany valcek na perniky 6bZdroj / Valček, ktorý mení pečivo na hotové umelecké diela: vk

Vaši kreatívni priatelia sa o tomto úžasnom nápade „ručne vyrezávaný valček, ktorý mení pečivo na hotové umelecké diela“ radi dozvedia, preto zdieľajte. Ďakujeme za podporu a prajeme Vám kreatívny deň!

ZDIEĽAJ NA: