Univerzálne oblečenie, ktoré by vám toto leto v šatníku rozhodne nemalo chýbať

Ľahká a priehľadná tunika je nevyhnutným prvkom plážového dámskeho odevu. Táto vzdušná tkanina jemne a bez váhania obklopuje ženskú siluetu, zdôrazňuje zvodné krivky tela a robí postavu ešte viac atraktívnejšou. Samozrejme, tenká tunika aj spoľahlivo a starostlivo chráni jemnú pokožku pred horúčavami a Slnkom, ktorého si v posledným rokoch cez leto užívame stále viac a viac. Aj tu je to ale o správnom výbere, kde môžete okrem iného uplatniť aj kreativitu.

Výhody nosenia, ktoré ocení každá jedna žena

Hlavné kritériá pre výber plážového oblečenia sú pohodlie, vonkajšia príťažlivosť a praktickosť. Letné oblečenie by nemalo byť husté a ťažké na obmedzenie pohybu. Súčasne by malo ukrývať niektoré časti tela, byť štýlové a krásne. Všetky tieto parametre sú plne v súlade s modernou tunikou pre moletky, ktorá v kombinácii s krásnymi plavkami tvorí elegantný, trendový súbor pre rekreačné aktivity na pláži, bez ohľadu na typ postavy lebo jej hmotnosť.

Podľahnite trendom

V tejto sezóne, rovnako ako v posledných rokoch, zostáva tunika asymetrického strihu aktuálna. Vďaka ľahkým a na dotyk príjemným materiálom ju môžete pohodlne nosiť aj pod štýlovou dámskou mikinou, ktorá vás pri chladnejších večeroch príjemne zahreje.

Tunika je dokonalá svojím strihom, kde si môžete vybrať podľa potrebnej veľkosti pre seba a svoju postavu to najlepšie riešenie. Pohodlne z e-shopu, ktorý vám ju doručí až k vám domov v bezpečnej kuriérskej obálke.

Na vrchole popularity sú tuniky s čipkou a pletenými aplikáciami, ktoré sa na letné dni plné Slnka určite hodia. Alebo si vyberte tunikové šaty, sú dlhé až do stredu stehien alebo nižšie, nosené ako samostatný odev. V kombinácii s krásnymi sandálmi si tak dokážete vytvoriť dokonalý outfit na pláž alebo do mesta. Ako príslušenstvo je vhodný ľahký slamený klobúk, okuliare a samozrejme  plážová taška alebo kabelka. Vyskúšajte.

ZDIEĽAJ NA:

Zapojte sa do diskusie. Vaše názory sú vítane!

komentárov