Túžite po zmene v domácnosti? Stavte na nenápadné bytové dekorácie!

Nepotrebujete veľké investície. Na to, aby váš domov nabral „nový dych“, vám stačí niekoľko malých zmien. Na aké prvky sa zamerať?

Možností máte neúrekom! Môžete vymeniť doplnky v interiéri, môžete vytvoriť zaujímavú výraznú dekoráciu na stenu alebo staviť na samostatne vyrobené doplnky, ktoré zmenia charakter celého bývania. Je to na vás!

Kvetinové aranžmány bodujú

Nebojte sa kvetín ani umelých rastlín! Dokážu vytvoriť mimoriadne zaujímavý prvok interiéru. Vetvičky, kvety, súsošia alebo iné vami vytvorené kompozície dodajú každému bývaniu punc originality a útulnosti. Na svoje si prídu romantici i milovníci jednoduchosti. Vaše výtvory nemusia byť prekombinované, počíta sa nápad i samotný dojem. Zaručeným spôsobom ako zmeniť interiér, je pretvorenie steny. Môžete použiť tapety alebo si môžete zadovážiť originálne samolepky alebo iné doplnky na stenu. Jednoducho, rýchlo a lacno si na nudnej stene môžete vytvoriť napríklad motýle sadajúce na rozkvitnuté kvety, pestrofarebný košatý strom, netradičné geometrické tvary alebo deťom vytvoriť rozprávkové bytosti.

Atmosféra vo vašej vlastnej produkcii

Vyrobte si vlastnoručne výstavu fotografií v originálnych rámčekoch! Objednajte si potrebné dekorácie a nechajte pracovať vašu fantáziu. Ste umelecky nadaní alebo radi tvoríte? Zhotovte si vlastnú nenapodobiteľnú maľbu alebo iný umelecký artefakt, ktorý vám bude spríjemňovať každodenný život. Na jeho tvorbu môžete použiť ruky, špongiu, maliarsky valček alebo iné umelecké pomôcky. Zvoľte farby a motívy, ktoré sú vám blízke. Nechajte pracovať emócie i fantáziu, výsledok bude nezameniteľný. Vedeli ste, že veľkým trendom sú vertikálne kvetinové steny? Použite na ne sukulenty v malých kvetináčoch alebo kúsok po kúsku zostavte „celozelenú“ plochu. Ako na to? Zapojte šikovné ruky a stavte na skvelé „DIY“ polotovary, z ktorých môžete vykúzliť čokoľvek podľa vašej fantázie. Menšie miestnosti môžete oživiť umiestnením niekoľkých zrkadiel, ktoré rozohrajú nádhernú hru svetiel, alebo skúste vytvoriť nejakú nápaditú dekoráciu pomocou ručných prác. Zmena atmosféry vo vašom bývaní bude citeľná. Stavíme sa?

ZDIEĽAJ NA:

Zapojte sa do diskusie. Vaše názory sú vítane!

komentárov