Toto sú najpredávanejšie detské hry na PlayStation

PlayStation je názov hernej konzuly, vďaka ktorej viete hrať rôzne hry v 3D prevedení. Na samotnú hru budete potrebovať ovládač a obrazovku, na ktorej hru uvidíte. Môže byť napríklad počítač alebo aj televízor. Hry poznáme rôzne. Od rôznych detektívnych, cez športové až po tie detské, ktoré sa v posledných rokov dostávajú medzi tie najpredávanejšie.

Mnoho hier nájdete na internete online a zadarmo. Ak však chcete vašim deťom dopriať aj rôzne iné hry, určite využite PS plus. PS plus alebo teda celým názvom PlayStation Plus je špeciálne členstvo, vďaka ktorému vám budú k dispozícií rôzne ponuky či zľavy. Veľkou výhodou tohto členstva je, že ponúka možnosť „multiplayer“, teda že vaše dieťa môže hrať hry aj s kamarátmi na diaľku.

Ktoré detské hry by ste určite mali vyskúšať?

1. JUST DANCE 2020

Ak vaše dieťa rado tancuje, táto hudobná videohra je ako pre neho ako stvorená. Videohra obsahuje niekoľko stoviek moderných ale aj klasických pesničiek, na ktoré si môže zatancovať celá rodina. Vašou úlohou bude napodobovať to, čo uvidíte na obrazovke. Ten, čo zopakuje najviac pohybov správne, vyhráva!

2. CRASH BANDICOOT

Táto hra má niekoľko dielov a vo všetkých vidíme vačkovca Crasha, ktorý aj so svojimi priateľmi bojuje proti doktorovi Cortexovi. Vašou úlohou bude znemožniť doktorovi, aby uskutočnil svoje plány. Po ceste budete zbierať rôzne drahokamy a jablká, ktoré vašich hrdinov budú posilňovať. Je len na vás, aby ste zachránili celý svet.

3. OVERCOOKED + OVERCOOKED 2

Vašou úlohou je pripraviť jedlo podľa objednávok, ktoré ste dostali v časovom limite. Zahráte sa na kuchára a budete musieť čeliť rôznym prekážkam v kuchyni. Práve táto hra patrí medzi hry „multiplayer“, preto ju môžete hrať aj s priateľmi. Musíte rýchlo variť, upratovať a obsluhovať. Dokážete to?

Zdroj obrázka: Dean Drobot / Shutterstock.com

ZDIEĽAJ NA:

Zapojte sa do diskusie. Vaše názory sú vítane!

komentárov