Do príručnej batožiny si zbalí cez 100 vecí! Táto žena vám ukáže, ako na to!

Zbaliť sa do príručnej tašky a zobrať si so sebou úplne všetko, čo človek potrebuje, vrátane dvadsiatich troch kúskov oblečenia, tomu hovoríme umenie! Táto mladá žena to dokáže – jej tajomstvom sú plastové gumičky, uzatvárateľné plastové vrecká a baliace boxy. Ak to chcete zvládnuť tak rýchlo a skladne ako ona, neprehliadnite nasledujúce tipy.

1. Oblečenie zrolujte, aby ste ušetrili miesto

Rolovaním zároveň eliminujete krčenie oblečenia najmä v prípade topov nevzniknú nepekné sklady v oblasti brucha. Pri rolovaní oblečenie stláčajte, aby ste čo najviac zmenšili jeho objem.

2. Používajte uzatvárateľné plastové vrecká

Ľahko z nich vytlačíte prebytočný vzduch a tak ešte viac zmenšíte objem oblečenia, zároveň si môžete zorganizovať obsah tašky alebo kufra tým, že do jednotlivých vreciek roztriedite oblečenie – podľa outfitov, alebo podľa typu oblečenia.

3. Kozmetiku, elektroniku a iné drobné veci zabaľte do baliacich boxov na zips

Nielenže sa nestratia, ale budú všetky roztriedené do kategórií a nebudú sa váľať po celom kufri.

4. Topánky vypchajte ponožkami a spojte gumičkou

Vložením ponožiek do topánok ušetríte miesto a topánky budú zároveň držať svoj tvar. Gumičky ich ešte viac stiahnu k sebe a minimalizujú ich objem.

5. Pri skladaní skladajte spolu kúsky oblečenia, ktoré majú podobný tvar

Zbaľte ich spolu do boxov na balenie a vyberajte ľahké a tenké materiály.

6. Ťažšie veci vložte na dno kufra alebo príručnej tašky

Začnite topánkami, elektronikou a kozmetikou, a až potom ukladajte oblečenie. Veci, ktoré chcete mať celý čas poruke (peniaze, doklady, vodu) zbaľte do malej tašky, ktorú budete mať pri sebe. Šťastnú cestu!

Tipy a triky pri balení

Zdroj / Tipy a triky pri balení: youtube

zk

ZDIEĽAJ NA: