Tipy na darčeky na Vianoce pre ženu: 5 zážitkov, na aké nezabudne

Hľadanie netradičného darčeka pre ženu na Vianoce je pre mnohých každoročná fuška. Hlavne ak obdarovaná tvrdí, že má všetko, čo potrebuje. Nechajte sa inšpirovať našimi originálnymi tipmi na zážitkové darčeky od Adrop.sk, ktoré sa hodia pre sestru, kolegyňu, svokru, najlepšiu kamošku, maminu či babku.

Verte, že tieto darčeky na Vianoce pre ženy nebudú zapadať prachom na poličke. Vyberajte ich citlivo podľa toho, akú osobnosť má vaša milovaná.

Darček pre ženu so zmyslom pre romantiku: večera pre dvoch

Romantická večera pri sviečkach, výhľad na svetielkujúce hlavné mesto, iskričky zaľúbencov v očiach, pohár fantastického vína a lahodné pokrmy servírované príjemným personálom… je toto ideálna predstava vašej lepšej polovičky? Doveďte ju k dokonalosti v špičkovej reštaurácii pri degustačnom menu a zážitkovom večeri. Ak ide o dokonalý vianočný darček pre ženy-romantičky, lepší jednoducho nenájdete!

Darček pre ženu čo rada relaxuje: pivné kúpele

Ozdravné pivné kúpele s pobytom v pivovare a degustáciou kvalitného zlatavého moku, to je krásna kombinácia vianočného darčeku pre ženy a aj ich milovaných partnerov. Doplňte si k tomuto víkendovému zážitku ešte príjemnú masáž, bowling, prehliadku malebného okolia vo dvojici a získate spoločný čas, na ktorý ani jeden z dvojice len tak nezabudne.

Darček pre ženu s hlavou v oblakoch: let balónom

Ak vaša drahá túži po magickom zážitku pri východe alebo západe slnka v prírode, vyhliadkový let balónom bude strelou do čierneho. Poletí vo výške až 500 metrov nad zemou sprevádzaná tými najkrajšími panoramatickými výhľadmi a božským tichom. Po pristátí ju čaká krst 4 živlami a prijatie do rodiny balonárov. Letieť môže ponad zasneženými Tatrami, údolím Álp alebo nad každým krajom na Slovensku.

Darček pre ženu s dobrodružnou povahou: turistika so sprievodcom

Omnoho prozaickejším darčekom pre ženu na Vianoce je zážitok v podobe horskej turistiky. Ak má vaša polovička, sestra alebo kamarátka dobrú kondičku, objednajte jej výstup na Malý ľadový, Furkotský, Svišťový alebo rovno Gerlachovský štít v doprovode skúseného horského sprievodcu. Že jej vôbec nevadí o trochu viac adrenalínu? Potom sa ideálnym vianočným darčekom stane poukaz na ferraty so sprievodcom v Slovenskom raji či v Tatrách.

Darček pre ženu, ktorá sa rada zvŕta v kuchyni: kurzy varenia

Spravte zo svojej gazdinky fantastickú kuchárku vďaka kurzu varenia gréckej, indickej, talianskej alebo vietnamskej kuchyne. Pri tomto vianočnom darčeku si užije príjemnú atmosféru profesionálneho gastro štúdia so špičkovými šéfkuchármi, svoje gurmánske výsledky ochutná a nájde novú inšpiráciu. A čo je na tom najlepšie? Domov si odnesie recepty, ktorých fantastické výsledky si budete môcť užívať spoločne s ňou ešte dlho po tohtoročných Vianociach.

Extra tip: darček pre ženu, ktorá vie, čo chce

Nie ste si úplne istí, aký darček pre ženu na Vianoce vybrať, ale chcete, aby to bolo niečo výnimočné?

Venujte jej univerzálny darčekový poukaz od najväčšej československej zážitkovej agentúry Adrop. Sama si zvolí presne taký zážitok, na aký má chuť. Možno vás prekvapí a namiesto thajskej masáže si objedná kurz streľby na krytej strelnici.

ZDIEĽAJ NA:

Zapojte sa do diskusie. Vaše názory sú vítane!

komentárov