Tipy ako prekvapiť, aby ste dostali kladnú odpoveď

Návrh na sobáš je takmer vždy prekvapením. Všetko však závisí od toho, ako toto krásne podujatie naplánujete.

S našimi správnymi tipmi určite zabodujete.

Uistite sa, že je vhodný čas na žiadosť o ruku

Aby bola ponuka na sobáš skutočným prekvapením, mali by ste zvážiť niekoľko vecí. Predtým, ako kúpite krásny zásnubný prsteň z bieleho zlata a reálne vyslovíte prvé čarovné slovíčka, uistite sa, že máte na danú vec obaja správny pohľad. Ak ste sa nikdy o spoločnom živote alebo manželstve nerozprávali, nemusí to byť prekvapenie len pre vašu partnerku.

Ak nemáte v tomto bode obaja jasno, žiadosť si radšej odložte na neskôr. Naopak, ak ste všetko dôležité už dávno prebrali, je najlepšie vybrať si čas, keď je vaša polovička veľmi zaneprázdnená a pod veľkým stresom. Vaša grandiózna otázka ho zaručene opäť uvoľní.

Nebojte sa pokľaknúť

Pokľaknutie pri návrhu na sobáš je veľmi zvláštne gesto, ktoré treba nielen dobre premyslieť, ale aj pripraviť. To robí z celej situácie niečo veľmi špeciálne. Pokľaknutím pri návrhu na sobáš podčiarknete dôležitosť tohto momentu a návrhu dáte osobitný dôraz. Z tohto dôvodu je dôležité, aby ste toto gesto urobili a obohatili ho nielen prsteňom, ale aj nádhernou kyticou ruží.

Nájdite si správne miesto

O dokonalé pocity z celej udalosti sa postarajú nielen kvety a prsteň, ale aj miesto, na ktorom sa rozhodnete otázku položiť. Mnohí si vyberajú reštaurácie, ktoré sú dnes ale vo viacerých regiónoch zatvorené alebo fungujúce v obmedzenom režime.

Skúste to preto inak a spolu s rýchlym doručením kvetov si naplánovať takúto udalosť doma, pri bežnej návšteve, od ktorej vaša partnerka nič podobné očakávať nebude, takže moment prekvapenia bude dvojnásobne silný.

Menej je niekedy viac, tak na to myslite aj pri plánovaní tejto udalosti a uvidíte, že efekt sa dostaví.

Zdroj obrázka: Look Studio/Shutterstock.com

ZDIEĽAJ NA:

Zapojte sa do diskusie. Vaše názory sú vítane!

komentárov