Thermador: Sporák snov pre Vašu kuchyňu

Spotrebiče značky Thermador sú omnoho luxusnejšie a účinnejšie, než klasické. Za posledných sedem rokov bol Thermador v čele bytového umenia, vynaliezavosti a dizajnu. Klasické sporáky sú nudné a často je s nimi kopa práce. Rúra Thermador je vylepšená od obyčajnej mnohými vecami, no veľmi výraznou zmenou je veľkosť a možnosť piecť hneď niekoľko jedál naraz. Umožňuje piecť naraz predjedlá, hlavné jedlá, oblohy alebo dezerty, čo je úplne úžasné, pretože vám to ušetrí kopu času.

Na rozdiel od klasických sporákov, tento používa magnety. Áno, čítate dobre, sú to ozaj magnety. Miesto štyroch platní, ako to býva na väčšine sporákov, sa tu nachádza množstvo menších magnetov, ktoré sa zahrievajú. Môžete ich ovládať dotykovým ovládaním. Keď sa magnety zahrejú, je horúca celá vrchná časť sporáku, takže vám to ušetrí miesto a vy miesto štyroch platní máte k dispozícii celú plochu. Výhodou je, že magnety alebo samotná rúra sa zahrejú veľmi rýchlo, takže nemusíte čakať, kým sa rúra predhreje.

Ale ak ste predsa len zvyknutý na plynové sporáky, aj pre vás sa niečo nájde. Značka Thermador má k dispozícii aj plynové sporáky, ktorých vrcholy nie sú klasické okrúhle, ale sú v tvare hviezdy, čo určite zaujme každého. Všetko je vyrobené z  kvalitnej nerezovej ocele, to znamená, že kvalita je špičková. V rade spotrebičov je aj mikrovlnná rúra, ktorá má desať úrovní výkonu a gril, ktorý vám rovnomerne upečie aj tie najväčšie pokrmy. Tieto spotrebiče určite ocenia ľudia, ktorí majú vášeň pre varenie či pečenie a určite patria do každej vysnívanej kuchyne, ak chcete mať vynikajúce výsledky vo varení a chcete ušetriť čas.

thermador 4

thermador 3

thermador 2

thermador 5

thermador 1

thermador 7Viac informácií o produktoch inovatívnej značky thermador nájdete na ich stránkach thermador.com.

ZDIEĽAJ NA: