Verte neverte, toto sú olejomaľby od Teresy Elliott

Na prvý pohľad je tomu ťažké  uveriť, ale tieto obrázky naozaj nie sú fotografie. Hyperrealistické olejomaľby sú dielom autorky Teresy Elliott. Rodáčka z amerického Texasu v mladosti rada skicovala budovy, počas štúdia na univerzite pracovala ako forenzná kreslička na policajnom oddelení. Na 25 rokov sa stala  ilustrátorkou na voľnej nohe, až kým sa jej talent naplno prejavil v projektoch pre Neiman Marcus (americký obchodný dom). Dlho nevenovala pozornosť farbám, až kým neobjavila olejomaľbu. Roky práce s odtieňmi šedej položili základ pre maľbu s farbami.

Teresa Elliott získala mnoho ocenení, okrem iných aj  People’s Choice od Coors Western Art Exhibit in Denver v rokoch 2009 a 2010, a taktiež sa stala víťazkou druhého ročníka  America China Oil Painting Artists League competition.

Verte neverte, toto sú fotorealistické olejomaľby Teresa Elliott 1 Verte neverte, toto sú fotorealistické olejomaľby Teresa Elliott 2 Fotorealisticke olejomalby 3 Fotorealisticke olejomalby 4 Fotorealisticke olejomalby 5 Fotorealisticke olejomalby 6 Fotorealisticke olejomalby 7Stránka maliarky Teresa Elliott a jej fotorealistické olejomaľby: teresa-elliott

ZDIEĽAJ NA: