Originálny nápad s návodom, ako vytvoriť svetelnú reťaz z pingpongových loptičiek. Svetielka, ktoré sa postarajú o tú pravú atmosféru

Plánujete párty? Chcete byť originálni a vytvoriť príjemnú atmosféru pre svojich hostí? Ste domáci kutil, ktorý by si rád vyskúšal niečo nové a zároveň potešil nielen svoje oči? V tom prípade by ste zaručene mali vyskúšať skvelý nápad, ktorý zahŕňa využitie vianočných svetielok a pingpongových loptičiek. Vďaka spojeniu týchto dvoch na prvý pohľad nezlučiteľných vecí, dosiahnete prekvapivý efekt – nádherné svetielka z pingpongových loptičiek. Čím viac svetielok a loptičiek použijete, tým nevšednejší bude výsledok.

Postup na svetielka

Pripravíme si množstvo pingpongových loptičiek, svetelnú reťaz a ostrý nôž resp. skalpel. K vytvoreniu otvorov na loptičkách nám môže poslúžiť aj klinec, ale potom je možné, že sa loptička vyberie, takže budete musieť použiť horúce lepidlo. Niekto to rád s vŕtačkou, nech sa páči. Ale tieto šikovné ženské ruky použili jednoduchý nástroj – nôž s ostrým hrotom, ktorý použili na vytvorenie otvoru pre svetielka, kedy lepidlo nie je potrebné a vypadnutie loptičky nie je možné!

Zdroj a foto / Svetielka z pingpongových loptičiek: sayyes

Svetielka z pingpongových loptičiek

ZDIEĽAJ NA: