35+ inšpirácii na romantické updo účesy alebo ako urobiť zo ženy trendy nevestu

Nevesty musia popri všetkých dôležitých povinnostiach riešiť aj čisto babské záležitosti. Make-up, vlasy a doplnky medzi tieto záležitosti rozhodne patria. Mnohé nevesty chcú svojich budúcich manželov prekvapiť a všetko okolo svojho svadobného zovňajšku úspešne taja. Alebo len jednoducho vedia, že u svojich partnerov v týchto veciach pochopenie nenájdu. Nič to, internet je plný svadobných inšpirácií.

Tak ako sa menia trendy v obliekaní, mení sa aj podoba svadobného účesu. Natáčkami poctivo natočené vlasy sú už za nami. Rovnako aj veľké objemné účesy, ktoré nevestám bránili poriadne otočiť hlavou. Dnes sa nosia účesy, ktoré na prvý pohľad nevyzerajú, že pri nich kaderníčka strávila 3 hodiny. K takýmto štýlovým účesom môžeme pokojne zaradiť „updo“, po slovensky drdol. Ide o vypnutie zväčša jemne natočených vlasov. Tento účes je nielen praktický ale aj veľmi efektný. Drdol vyššie na temene alebo nižšie nad krkom, neposlušné kučery lemujúce tvár, to je to, čo z každej ženy urobí nadčasovú nevestu.

Samozrejme, k účesu patrí závoj. V ponuke je ich mnoho – či už to sú dlhé elegantné závoje alebo krátke francúzske závoje s fascinátorom, každý doplnok ešte vyšperkuje svadobný účes. Tak čo, našli ste si ten svoj vysnívaný účes?

Svadobné updo účesyRomantické updo účesy na svadbu


Zdroj / Svadobné updo účesy: pinterest

ZDIEĽAJ NA: