Nádherné svadobné šaty od Julie Vino, ktoré sú snom každej ženy

Pri pohľade na šaty od návrhárky Julie Vino sa bude možno nejedna z Vás chcieť ešte raz vydávať. Veď aké by mali byť svadobné šaty, ak nie krásne, originálne a zmyselné? Návrhárka Julie Vino z Izraela sa toho vo svojej tvorbe dokonale drží.

Každá nevesta túži po šatách, v ktorých sa bude cítiť výnimočne a bezchybne. Mnohé chtiac nechtiac využijú ponuku svadobných salónov a šaty si vypožičajú, niektoré obľubujú nákupnú turistiku a za vidinou lepšej ceny cestujú šaty kúpiť do zahraničia. Oberajú sa tak o pocit jedinečnosti, keďže je veľmi pravdepodobné, že rovnaké alebo podobné šaty bude mať ďalších desať neviest. To šaty od návrhárky sú iná káva.

Priznajme si, v našich zemepisných šírkach je mať šaty navrhnuté od dizajnéra nevšedný úkaz. Všetko niečo stojí, o značke a originalite nehovoriac. Julie Vino navrhla už niekoľko kolekcií svadobných šiat a nečudujeme sa, že jej šaty majú úspech. Na modelkách všetko vyzerá o niečo lepšie, no tieto šaty by vyzerali dobre asi aj na vešiaku. Dlhé a splývavé, obopínajúce telo a zvýrazňujúce všetky ženské krivky – jej šaty dokážu vyčariť zo ženy éterickú bytosť. V jej tvorbe nenájdete nadýchané a nazberané tylové sukne, dominuje u nej minimalizmus, jednoduchosť a elegancia, na zdobenie používa čipku a výšivky. Preferuje čisté línie, výstrihy a odhalený chrbát.

O praktickosti týchto šiat by sa možno dalo polemizovať, no wau efekt bude zaručený! Aj keď strihy týchto šiat sú skôr pre odvážne ženy, nič Vám nebráni v tom, aby ste tvorbu tejto návrhárky obdivovali a ktovie, či sa v deň „D“ nestane Vašou inšpiráciou.

Svadobné šaty od Julie VinoStránka návrhárky Julie Vino: instagramjulievino.com

ZDIEĽAJ NA: