Tento domček je ako liek na depresiu. Žiarivé farby vo vnútri i v záhrade vás nabijú pozitívnou energiou!

V slnečnom Taliansku žije rodina, ktorá miluje pozitívnu energiu, slnko, radosť zo života a najmä žiarivé farby. Pri prezeraní fotografií ich domova je ťažké neusmievať sa. Hoci by mnoho ľudí mohlo namietať, že dom je bez ladu a skladu a miešanie mnohých farieb na stenách a doplnkoch pôsobí gýčovo, v prípade tejto domácnosti je všetko odpustené, pretože jej útulnosť sa jednoducho nedá nevnímať.

Dominantou prízemia je priestranná jedáleň a kuchyňa v žiarivej jabĺčkovo-zelenej farbe s modrými a červenými akcentmi. Mnohé steny sú biele a v celom dome sú odhalené trámy, čo tvorí zaujímavý kontrast s pestrofarebnosťou doplnkov a nábytku.

Ale to je iba začiatok cesty po energickom interiéry. Farebné šialenstvo pokračuje aj v kútiku na čítanie, kde ešte aj rámy na oknách dostali výraznú zelenú farbu.

Vnútro tohto domu je nepredvídateľné a neplatia tu žiadne zákony čo sa k čomu hodí a čo nie. Jednoducho susedí farba vedľa farby a niekedy sa nám z toho až zakrúti hlava! Ale nemusíme sa báť stereotypu. Tak sa spolu vyberme do modrej spálne alebo do bielo-červenej spálne alebo aj do citrónovo-žltej.

Máte pocit, že ste sa ocitli medzi kopčekmi chutnej zmrzliny? Ak áno, poďte sa na chvíľu schladiť do miernejšej kuchynskej časti, kde kladú dôraz hlavne na praktický a rýchly prístup ku všetkým pomocníkom.

Príroda je pestrá sama o sebe, no na tomto mieste jej k tomu ešte dopomohli hravo farebným záhradným nábytkom a doplnkami.


Zdroj / Stredomorský dom a záhrada plné žiarivých farieb © sarahklassen

ZDIEĽAJ NA: