Stratili ste sa pri hľadaní darčeka? S týmito spravíte dobrý dojem

Rok čo rok túto situáciu riešite dokonca niekoľkokrát. Čo podarovať vašim blízkym pri príležitosti ich narodenín? Nedáte nič – urazia sa. Darujete čosi nevhodné – tiež to neveští nič dobré. Popasujte sa s týmto problémom vďaka našim tipom na darčeky.

zdroj: freepik

Darčeky pre príjemne strávené chvíle

Každý z nás si v uponáhľanej dobe zaslúži uchmatnúť pár okamihov iba pre seba. Uvariť si obľúbený čaj, dopriať si bylinný kúpeľ a relaxovať pri činnostiach, na ktoré bežne čas neostane.

Či to bude čítanie, vzdelávanie, alebo vás zabaví zasnený pohľad upriamený do stropu, tieto momenty sú v živote človeka viac než žiadané. Existuje teda aj kategória darčekov, ktoré sú ako stvorené pre moderných ľudí. Skúste k narodeninám venovať napríklad:

  • súpravu zápisníka a pera, ktoré môže obdarovaný využiť na písanie denníka, plánov do budúcnosti alebo ich nosiť v taške miesto klasického diára,
  • kozmetické darčekové boxy, ktoré obsahujú čarovné ingrediencie na uvoľňujúci kúpeľ po náročnom pracovnom dni,
  • voňavé pečené alebo sypané čaje plné chutí, ktoré rozvoňajú celý interiér,
  • sladkosti ako orechy v mede, ovocné nátierky, domáce likéry a sirupy, ktoré tiež dokážu dodať telu energiu,
  • spoločenské hry (pexeso, vedomostné hry), ktoré obdarovanému umožnia tráviť viac času so svojimi blízkymi.

Ako spraviť radosť aj mužom

Úloha to nie je ľahká, ale napriek tomu nebudete potrebovať žiadnu mágiu. Stačí, ak bude darčeková sada pre muža obsahovať čosi chutné a praktické.

Môže to byť sada na prípravu vareného vína alebo vlastného likéru či fľaša červeného doplnená o kvalitnú čokoládu a zápisník s potlačou slovenských motívov. Miniatúrky v plátennej taške spravia radosť všetkým, ktorí si ctia typické domáce slovenské produkty.

zdroj: https://www.slovenskedarceky.sk/zimna-bylinkova-sada-so-slivovicou/

Ideálny darčekový set pre ženu

Nejedna dáma tvrdí, že na narodeniny nič nechce, pravda je však taká, že ak nič nedostane, zabolí ju to. Ak sa teda nechcete dostať do nemilého konfliktu s vašimi milovanými manželkami, mamičkami, babkami, sestrami alebo kolegyňami, je vhodné si pre ne čosi drobné pripraviť.

Ideálny darčekový set pre ženu pozostáva napríklad z kozmetiky určenej na relaxačný kúpeľ, z chrumkavých orieškov v mede, sladkého pečeného čaju alebo súpravy pochutín na prípravu vlastného alkoholického nápoja.

zdroj: https://www.slovenskedarceky.sk/darcekove-balenie-v-taske-jablcko/

Darujte šťastie…

Počuli ste už o elixíre šťastia a radosti? Povráva sa, že ak ho niekomu darujete, mocne vás objíme a možno sa aj s vami podelí. Veď šťastní by nemali byť len tí, ktorí sú obdarení, ale aj tí, ktorí dávajú.

A v tomto prípade to platí dvojnásobne. Prezrite si ponuku darčekových súprav alebo si vytvorte darčekový box na mieru na stránke www.slovenskedarceky.sk. Vaši blízki si k narodeninám zaslúžia konečne dostať čosi originálne.

ZDIEĽAJ NA:

Zapojte sa do diskusie. Vaše názory sú vítane!

komentárov