Stovky štýlových kabeliek na jednom mieste

Hľadáte kabelku na spoločenskú príležitosť alebo na bežné nosenie? Či už túžite po malej výraznej kabelke, alebo väčšom praktickom kúsku, radi vám povieme, na aké parametre sa pri výbere zamerať.

Kam s kabelkou budete chodiť a čo v nej budete nosiť?

Predtým, ako sa rozhodnete pre dámsku kabelku, odpovedzte si na otázku, kde ju budete nosiť. Inú kabelku totiž budete potrebovať na nákupy, ako na ples. Zatiaľ čo na nákupy si so sebou vezmete veľkú kabelku, na spoločenské udalosti k šatám sa zas hodí malá kabelka.

Ujasnite si aj, na čo kabelku potrebujete. Ak do nej chcete vopchať notebook, učebnice alebo obedár, poobzerajte sa po väčších kabelkách. Pokiaľ skôr hľadáte kabelku do mesta alebo na vychádzky a potrebujete v nej mať miesto iba na peňaženku, kľúče a mobil, praktickejšia bude určite malá kabelka.

Farby, ktoré vám pristanú

Iba máloktorá žena má k dispozícii toľko kabeliek, aby ich mohla každý deň striedať. Rovnakú kabelku zväčša preto budete nosiť aj niekoľko dní po sebe. Radšej sa pri výbere dámskej kabelky nenechajte uniesť a prispôsobte ju svojmu šatníku. Možno milujete farby a vaša skriňa je plná všelijakých kúskov odvážnych odtieňov a zaujímavých vzorov. Je celkom pravdepodobne, že v takomto prípade vás budú priťahovať aj výrazné kabelky. Nenechajte sa nimi zlákať, pretože nemusia ladiť so zvyškom vášho oblečenia. Pre ženy hýriace farbami sú ideálnou voľbou kabelky striedmych odtieňov. Jednofarebná sivá, čierna, béžová či hnedá kabelka dokonale doplnia váš outfit.

Naopak, pokiaľ je váš šatník plný minimalistických kúskov a uprednostňujete prírodné alebo neutrálne farby, nebojte sa siahnuť aj po extravagantnejšej kabelke.

Nie je to len o farbách

Okrem farby zvážte aj štýl kabelky. Ten by totiž mal zodpovedať štýlu vášho obliekania. Ak sa radíte skôr k elegantným typom a v skrini vám visia šaty a kostýmy, poobzerajte sa po kabelke pravidelných tvarov. Ležérnu alebo oválnu kabelku ocenia zas športové typy.

Zamerajte sa aj na praktickú stránku dámskej kabelky

Vzhľad kabelky nie je všetko. Určite vás bude zaujímať aj to, čo na prvý pohľad nie je vidieť. Jej vnútrajšok alebo tiež spôsob zapínania. Chcete, aby kabelka mala priehradku na kľúče alebo uprednostňujete skôr otvorený priestor? Hľadáte kabelku na zips alebo stačí, ak ju zopnete jedným gombíkom?

Materiál, cena a kvalita

Výber dámskych kabeliek je skutočne široký. V ponukách nájdete kožené, syntetické aj textilné kúsky, ktoré sa, samozrejme, líšia, z hľadiska kvality, ceny, starostlivosti aj životnosti. Zvážte, čo je pre vás najdôležitejšie. Možno vám stačí jedna alebo dve kabelky vyššej kvality, z ktorých sa budete tešiť pokojne aj niekoľko rokov. Možno naopak chcete mať k dispozícii veľkú zbierku rôznych, ale lacnejších kabeliek, ktoré zas môžete striedať podľa nálady, počasia a outfitu. Voľba je len na vás.

Široká ponuka a bezproblémový nákup

Stovky dámskych kabeliek rôznych štýlov, strihov, farieb aj typov nájdete na stránkach internetového obchodu CCC. To ale nie je všetko. Ak si to nakoniec rozmyslíte a rozhodnete sa kabelku vrátiť, môžete tak urobiť až do 100 dní. Buď ju odnesiete do najbližšej predajne CCC, alebo ju bezplatne pošlete späť cez DPD kuriéra. Počítať môžete aj s dopravou zadarmo pri objednávkach už od 20 EUR.

Vyberte si aj vy svoju kabelku snov. Takú, ktorá doplní váš outfit a stane sa vašou vernou spoločníčkou na cestách do práce, na prechádzkach alebo na spoločenských udalostiach.

ZDIEĽAJ NA:

Zapojte sa do diskusie. Vaše názory sú vítane!

komentárov