Muž premenil starú nefunkčnú práčku na niečo, čo by ste nečakali! Svojim netradičným nápadom vytvoril originálne akvárium

Možno si poviete, že v rámci premien starých nefunkčných vecí na niečo nové ste už videli všetko. Po nasledujúcom článku už v tomto nebudete mať takú istotu. Prečo? Pretože opäť niekto prišiel s vylepšením, čo so starou nefunkčnou práčkou.

Nech sa na práčku pozeráte z každej strany, neviete jej vymyslieť novú funkciu? Nič to. Pred tým, než ju vyhodíte, skúste sa zamyslieť nad jej premenou na akvárium. Ak sa vám to zdá nepredstaviteľné, nevadí. Skúste sa lepšie pozrieť na nasledujúce obrázky a možno aj vy vdýchnete vašej práčke nový život!

Dôležité je si uvedomiť, že zhora plnenou práčkou veľa vody nenamútite. Pre túto premenu je vhodná iba spredu plnená práčka. Na realizáciu budete potrebovať príslušenstvo do akvárií (filter, kompresor, vyhrievacie zariadenie,…), LED pásy na osvetlenie a samozrejme, rybičky a vodu. Ako prvé je nutné práčku rozobrať a poriadne vyčistiť všetky diely (aby sa rybky neotrávili zo zvyškov prášku a aviváže). Potom už len podľa návodu na obrázkoch zrealizovať túto premenu. Dbajte na bezpečnosť – ako vašu, tak aj bezpečnosť rybičiek. Tento nápad rozhodne nepatrí medzi tie tradičné a komfort rybiek tiež nevieme overiť, no ako nápad celkom kreatívny, nemyslíte?

Nefunkčná práčka premenená na akvárium


Zdroj / Stará nefunkčná práčka premenená na akvárium ©  na imgur

ZDIEĽAJ NA: