Koniec jazykovej bariéry! Predstavujeme vám slúchadlo, ktoré dokáže prekladať cudzí jazyk!

Nie každý sa vie rýchlo a spoľahlivo naučiť cudzí jazyk, niekomu skrátka reč cudzinca bude robiť problémy stále. Nie vždy je poruke slovník, resp. tlmočník, a tak komunikácia s ľuďmi zo zahraničia môže byť komplikovaná, ba až nepríjemná. Ešteže technológie neustále napredujú a našlo sa riešenie aj pre tento problém.
Spoločnosť Waverly Labs prišla s vychytávkou s názvom The Pilot system a spočíva v akomsi dvojdielnom „načúvacom strojčeku“, ktorý si vložíte do ucha a v reálnom čase prekladá cudziu reč. Pomocou aplikácie vo vašom smartfóne si dokážete nastaviť, aký jazyk bude prístroj prekladať – na výber sú momentálne francúzština, španielčina, taliančina a angličtina. Jeho cena bude približne 115€. Tvorca The Pilot system dostal tento nápad, keď stretol dievča hovoriace po francúzsky, no nevedel sa s ňou dorozumieť.

Waverly Labs The Pilot preklad cudzieho jazyka v realnom case 1
Waverly Labs

Waverly Labs The Pilot preklad cudzieho jazyka v realnom case 3 Waverly Labs The Pilot preklad cudzieho jazyka v realnom case 4 Waverly Labs The Pilot preklad cudzieho jazyka v realnom case 5

Waverly Labs

Slúchadlá The Pilot od Waverly Labs

Viac info / Slúchadlá The Pilot od Waverly Labs: waverlylabs

Zdroj: boredpanda

ZDIEĽAJ NA: