Sérum na riasy: 5 najlepších posilňovačov rias

Prípravky na rast mihalníc sú len marketingom, tvrdili nám už veľa rokov. Ak túžite po dlhých mihalniciach, zachránia vás umelé a predĺžené mihalnice. Nová generácia sér však dokazuje, že fungujú.

Naozaj pomáha sérum na rast mihalníc?

Trichológovia, ktorým sa podarilo , hovoria, že séra môžu dobre pomôcť vo fáze rastu a to predĺžiť životný cyklus vlasov, aby nevypadali tak rýchlo. Avšak v Amerike je len jedno sérum schválené FDA (Food and Drug Administration – Food and Drug Administration). Zatiaľ čo iné receptúry len pomáhajú zlepšiť celkové zdravie mihalníc, robia ich hustejšími a menej krehkými.

Kedy uvidím výsledok ?

Aj keď použijete najdrahšie a najlepšie sérum https://makeup.sk/categorys/251381/ a budete ho aplikovať každý deň, okamžitý efekt sa nedostaví. Produkt na rast mihalníc potrebuje čas, aby ukázal aspoň nejaký výsledok. A množstvo času závisí od toho, ako vaše telo reaguje na produkt: niekto zaznamená zvýšenie za mesiac a niekto nezaznamená rozdiel ani po troch mesiacoch.

Top 5 najlepších sér na rast mihalníc

Latisse

A toto je jediné najlepšie sérum na rast mihalníc na západnom trhu, ktoré je certifikované FDA. Vzorec obsahuje bimatoprost, zložku, ktorá predlžuje rastovú fázu mihalníc. Sérum sa predáva len na lekársky predpis – vďaka silnému zloženiu existuje riziko vedľajších účinkov, ako je podráždenie očí. Ale ak to dermatológ-kozmetológ schváli, potom po 4 mesiacoch používania môžete vidieť super výsledok – dlhé nadýchané riasy.

RapidLash Eyelash and Eyebrow Enhancing Serum

Nie je lacné, ale podľa mnohých recenzií účinné sérum na riasy, ktoré je vhodné na obočie a mihalnice. Základ zo sójového oleja dodáva riasam zdravý lesk a polypeptidy posilňujú slabé chĺpky. Upozorňujeme, že po niekoľkých mesiacoch používania séra môžu mihalnice stuhnúť – bude ťažšie ich zafarbiť maskarou. RapidLash je dermatologicky testovaný, neobsahuje rastové hormóny, parabény a možno ho používať so šošovkami.

Vichy LiftActiv Antiaging Serum 10 Eyes & Lashes

Pri mnohých sérach by ste mali byť opatrní, pretože ak sa dostanú na viečko alebo sliznicu, môžu spôsobiť podráždenie. Ale tento prostriedok má veľmi mierny vzorec, ktorý je vhodný aj pre citlivé oči. Zloženie obsahuje kyselinu hyalurónovú a peptidy, ktoré upravujú a posilňujú riasy a zároveň hydratujú pokožku okolo očí.

No7 Lash Impact Lash Serum

Do 8 týždňov toto najlepšie sérum na rast mihalníc urobí vaše mihalnice hustejšie a lesklejšie. Neštípe v očiach a nevytvára nepríjemný film, je hypoalergénny. Produkt je ideálny pre tých, ktorí chcú vyskúšať svoje prvé sérum, ale nechcú veľa míňať.

3 v 1 Eveline Cosmetics Advance Volumiere

Najviac rozpočtový a najkontroverznejší v našom výbere. Niekto hovorí, že mihalnice od ucha po obočie, niekto píše, že sérum nerobí vôbec nič. Produkt je možné použiť dvoma spôsobmi. Ak potrebujete obnoviť mihalnice a aktivovať rast mihalníc, potom sa sérum aplikuje každodenne pred spaním. Sérum chráni mihalnice pred poškodením a maskara sa ľahšie nanáša. Na obale je uvedené, že vo vzorci je použitý „exkluzívny komplex aktívnych zložiek bio restore complex“, ako aj kyselina hyalurónová a d-panthenol.

ZDIEĽAJ NA:

Zapojte sa do diskusie. Vaše názory sú vítane!

komentárov