Žena nazbierala počas 4 rokov 10 tisíc obalov z cukríkov. Potom z nich vytvorila tieto úžasné šaty!

Aká veľká musí byť láska k cukríkom, keď vám napadne ušiť si z nich šaty? Emily Seilhamer štyri roky intenzívne zbierala obaly od cukríkov Starburst, aby splnila svoj cukríkový sen. Do tejto misie zapojila aj rodinu a priateľov, ktorí ochotne papkali a obaly nikdy nehádzali do koša. Keď mala dostatočný počet obalov od cukríkov, roztriedila ich podľa farieb, vyžehlila ich a poskladala do tvaru písmena I. To jej umožnilo prevliekať ich cez seba a vytvoriť tak papierové reťaze. Zošila ich pomocou elastickej nite, čím vytvorila „látku“. Ako jej takýto bláznivý nápad skrsol v hlave?

So svojim manželom sa spoznala tak, že ju ponúkol cukríkmi Starburst. Po niekoľkých rokoch chodenia sa pustila do zbierania obalov. Keďže sú to jeho najobľúbenejšie sladkosti, výdatne jej s tým pomohol. Napokon boli tieto šaty aj súčasťou ich svadby – ležali vedľa stola s darčekmi, ako jeden zo symbolov ich vzťahu. Opäť raz sa potvrdilo: pre niekoho odpad, pre iného poklad!

  1. Na vytvorenie týchto šiat zbierala Emily Seilhamerová obaly od cukríkov celé štyri roky
  2. Na výrobu šiat použila viac ako 10,000 kúskov
  3. Keď nazbierala dostatočné množstvo obalov od cukríkov, roztriedila ich podľa farieb, vyžehlila ich a poskladala z nich reťaze
  4. Zošívanie elastickou niťou
  5. Bielu gumu nafarbila tak, aby ladila s farbami šiat a prišila na ňu zips
  6. Nesmieme zabudnúť na ladiace topánky a na cukríkový náramok!

Šaty z obalov od cukríkov

Stránka autorky: Facebook | Zdroj / Šaty z obalov od cukríkov: boredpanda

ZDIEĽAJ NA: