Šaty vyšívané korálkami od talentovanej návrhárky Hamda Al Fahim

Móda a ženy. O tejto téme by sa dali písať dlhé úvahy. Muži sa len pousmejú keď počujú, že si ich polovička nemá čo obliecť. Samozrejme, netýka sa to všetkých žien. Niektoré o módu ani nezavadia. No potom sú tu módne znalkyne, obdivovateľky, nákupné maniačky, ktoré musia mať všetko, čo sa ligoce. Tvorba návrhárky menom Hamda Al-Fahim zo Spojených arabských emirátov Vás presvedčí o tom, že šaty nie sú len kusy oblečenia ale v jej podaní ide o hotové umelecké diela – šaty vyšívané korálkami.

Hamda Al-Fahim je mladá návrhárka, ktorá si splnila sen a v súčasnosti vytvára nádherné spoločenské a svadobné šaty, ktoré sa od iných šiat odlišujú najmä tým, že sú pokryté tisíckami korálikov. Každý jeden trblietavý vzor sama vyšila, preto je zaručená jedinečnosť a unikátnosť každého jedného kusu. Používa satén, čipku, či organzu, hrá sa s detailmi a je úžasné sledovať, ako sa jej skice menia na hotové šaty.

Niektoré jej modely vo Vás vyvolajú pocit, akoby ste sa ocitli v rozprávke Z tisíc a jednej noci – to je nepopierateľný dôkaz toho, ako na jej tvorbu vplýva jej, pre nás, exotický pôvod. Vidiac jej tvorbu, tak zapiští srdce nejednej ženy.

Šaty vyšívané korálkami


Nádherná tvorba od Hamda Al-Fahim


Stránka návrhárky / Šaty vyšívané korálkami © hamdaalfahim

ZDIEĽAJ NA: