10 varovných signálov, ktoré by ste si mali všímať v rozhovore s mužom na prvom rande!

Prvé rande sa v niečom podobá na pracovný pohovor. Musíte mať uši na stopkách a snažiť sa zistiť o človeku, ktorý sedí oproti vám čo najviac. Hoci to nechceme priznať, prvý dojem nás veľmi ovplyvňuje a rozhodujeme sa aj podľa neho. Preto pozorne počúvajte a dávajte si pozor na detaily. Nemusíte sa nútene vypytovať, stačí, ak si všimnete témy, o ktorých najčastejšie rozpráva. Niektoré sú totiž príznakom problémov, ako napríklad:

1. Jeho ex

Predošlé vzťahy sú komplikovaná téma. Ak sa prvé rande zmení na hĺbkovú analýzu expriateľky vášho nového objavu, je to jednoznačne varovný signál. Pravdepodobne je ešte mysľou i srdcom v predošlom vzťahu a nepreniesol sa cez neho. Ste si istá, že chcete dokola počúvať o všetkých ich problémoch a nechať ho plakať na vašom pleci za inou?

2. Materialistické ženy

„Cieľom každej ženy je zviesť bohatého chlapa a používať jeho kreditku!“ Ak vám to vás nový obdivovateľ neustále opakuje, pravdepodobne sa k vám nehodí. Bude sa obhajovať, že je iba šetrný a bude od vás neustále vyžadovať dôkazy o tom, že nie ste zlatokopka.

3. Jeho matka

Láska k rodičom je úžasná vec, ale mali by existovať určité hranice v jej prejavovaní, najmä počas prvého rande. Dávajte si pozor ak hovorí príliš často o svojej mamke. Ak ju neustále spomína, bude pravdepodobne ťažké vybudovať si s ním nezávislú rodinku. Skôr to vyzerá tak, že názor svokry bude neustále prvoradý.

4. Nerovnosť pohlaví

Ide hlavne o stereotypy spojené s pohlaviami. Samozrejme, ak je vašim cieľom byť dokonalá gazdinka, môžete si s takýmto mužom rozumieť. Keď však hľadáte vo vzťahu rovnoprávnosť, takémuto konzervatívnemu typu sa vyhnite.

5. Predvádzanie svalov

Snaží sa pred vami vystatovať mužnosťou a fyzickou silou? Hovorí vám historky o tom, ako skolil bandu chlapov jedným úderom? Potom nie je isté, že ste pri ňom v bezpečí. Nevravíme, že musí byť agresívny, ale takéto vzorce správania môžu spôsobiť problémy.

6. Deti

Ide o mužov, ktorí neustále hovoria o svojich synovcoch a neteriach, krstných deťoch, deťoch od susedov a podobne. Hneď sa s vami podelia o svoje plány do budúcnosti… Ale v skutočnosti im ide skôr o to, aby pôsobili roztomilo, lebo stavajú na stereotype, že „všetky ženy chcú deti“. Je samozrejme možné, že to myslí úprimne – v tom prípade sa slobodne rozhodnite, či si takisto chcete okamžite založiť rodinu.

7. Krása

Tento varovný signál má podobu neustáleho posudzovania plusov a mínusov vzhľadu každého okolo. Je lepšie vyhnúť sa vzťahu s mužom, ktorý stále hovorí o kráse, tvare tela, dĺžke nôh… Snaží sa vás naformátovať do svojej ideálnej predstavy.

8. Mužské vzťahy

Ak sú všetky zaujímavé historky vášho nového muža spojené s jeho kamarátmi, nečudujte sa, ak v budúcnosti dá prednosť večeru strávenému s nimi pred romantickým večerom s vami. S takouto osobou je ťažké sa dohodnúť. Možno by ste si mali ušetriť svoje duševné zdravie a predvídať dopredu tieto komplikácie.

9. Nespravodlivosť sveta

Všímajte si, ak neustále tvrdí, že za jeho správanie je zodpovedný niekto iný – rád totiž obviňuje. Príde neskoro na rande, pretože taxikár ho neskoro vyzdvihol. Nedostane prémie, pretože jeho šéf je stelesnením diabla. A samozrejme, jeho kolegyňa Kate má vyšší plat, ale nie je to kvôli jej profesionálnosti… S chlapom, ktorého motto je „Je to jeho/jej/ich vina!“ si vzťah nevybudujete.

10. Vy

Správne použité komplimenty nám pomáhajú doslova rozkvitnúť a cítime sa vďaka nim skvelo. Ale ak je komplimentov priveľa, mali by ste spozornieť. Prvé rande plné sladkých slov, je tu možnosť, že nie ste prvá žena, ktorá si tieto slová vypočula. Rozlišujte úprimné ocenenie od nadbiehania.

Zdroj / 10 varovných signálov, ktoré by ste si mali všímať v rozhovore s mužom: brightside

ZDIEĽAJ NA: