Umelkyňa premieňa podarené fotografie detí na roztomilé ilustrácie

Kostarická ilustrátorka Maria Jose Da Luz vytvára roztomilé, hravé portréty inšpirované fotografiami. Objektom jej kreatívnej práce sú fotografie deti, ktorých podobizne digitálne premieňa na sladké, kreslené postavičky, ktoré vyzerajú ako z animovanej rozprávky. Okrúhle tváre, ružové líca, zábavné detaily sú súčasťou kúzla jej ilustrácie. Môžete si pomôcť, ale chcem sa usmievať pri pohľade na ich roztomilé tváre!

Ak by ste mali záujem o jeden z podobných kreslených portrétov Vašich ratolesti, kontaktujte Da Luz prostredníctvom jej Etsy obchodu.

Roztomilé ilustrácie detí

roztomile ilustracie z fotografii deti 1 roztomile ilustracie z fotografii deti 2 roztomile ilustracie z fotografii deti 3 roztomile ilustracie z fotografii deti 4 roztomile ilustracie z fotografii deti 5 roztomile ilustracie z fotografii deti 6 roztomile ilustracie z fotografii deti 7 roztomile ilustracie z fotografii deti 8 roztomile ilustracie z fotografii deti 9 roztomile ilustracie z fotografii deti 10 roztomile ilustracie z fotografii deti 11 roztomile ilustracie z fotografii deti 12 roztomile ilustracie z fotografii deti 13 roztomile ilustracie z fotografii deti 14 roztomile ilustracie z fotografii deti 15 roztomile ilustracie z fotografii deti 16Stránky ilustrátorky / Roztomilé ilustrácie vytvorené z detských fotografií: EtsyBehance [via: boredpanda]

ZDIEĽAJ NA: