Kreatívna mamička šije kostýmy pre svoju 7-ročnú dcérku alebo keď sú fotografie lepšie, ako ich rozprávkové predlohy!

Sedemročná Layla je trochu hanblivé dievčatko. Neplatí to však vtedy, keď sa oblečie do kostýmov inšpirovaných Disney rozprávkami. Šije jej ich šikovná mamina! Všetko sa začalo pred dvoma rokmi. Fotografka Camillia Courts vtedy vzala svoju dcérku do obchodu Bibbidi Bobbidi Boutique v Disneylande, aby si vybrala šaty. Odvtedy sa štylizujú do kostýmov rozprávkových postáv a pózujú na spoločných i samostatných fotografiách. To dievčatku pomáha zvyšovať sebavedomie a dôveru sama v sebe.

Dnes majú viac ako 19,000 fanúšikov na Instagrame. Kostýmy si šijú samé, alebo s pomocou miestnych krajčírok. Ich najobľúbenejším portrétom je malá morská víla Ariel s Uršulou. Layla sa rada oblieka ako princezná a jej mamina zase ako záporné hrdinky. Okrem Disney rozprávok stvárňujú aj postavy zo Star Wars a z Harryho Pottera.

View this post on Instagram

Once again, I couldn't help myself. I was going to share this on Halloween, but I can't wait that long. This was EXACTLY how I pictured this photo. It's not easy to direct while in front of the camera. I don't know how Clint Eastwood does it. Huge thank you to @missymackintosh – Make Up Artist for doing my hair, horns and make up! (Check out those ears!) Thank you @brianmartin1057 for taking this photo and being so easy to direct 😉 Lets not forget thank you to Layla for going along with all of mom's crazy ideas and loving it, Costumes both made by me. I don't mean to brag, but I made both dresses without a pattern. How I did it, I do not know. Edited by @camilliacourtsphoto (me!) #maleficentcosplay #disneycosplay #sleepingbeautycosplay #maleficentcosplayer #disneyprincess #maleficent #briarrosecosplay #disneyvilliancosplay #disneyvillian

A post shared by Camillia Courts (@disneyinspiredphoto) on

Stránky tvorkyne / Disney kostýmy pre dcérku: camilliacourts | Instagram

Zuzana Klučárová

ZDIEĽAJ NA: