Predstavujeme vám len 4-ročnú módnu dizajnérku a jej neobyčajné šaty. Roztomilé!

Na svete máme ďalšiu veľkú módnu dizajnérku a je ňou len 4-ročné dievčatko Mayhem, ktorá si určite zaslúži označenie najmladšia módna dizajnérka na svete. Jej láska k móde siaha nad rámec detí v jej veku. Čo ju vlastne k tomu priviedlo? Bola to len nespokojnosť s princeznovskými šatami na hranie. Tak sa začala omotávať do šatiek a papierov, až kým si nevymyslela, ten svoj jedinečný štýl, aký sa páči jej! Nakoniec sa s maminou Angie rozhodli, že budú spoločne navrhovať šaty z papiera.

Tím matka a dcéra, tvrdo pracovali mesiace, spoločne vytvárali rôzne krásne kúsky papierových šiat. Okrem originálov sa taktiež inšpirovali knihami, televíziou, či fotkami z červeného koberca pri odovzdávaní cien. Používajú všetko od farebných papierov, až po hodvábny papier, baliaci papier, darčekové tašky, hodvábne šatky, tyl, alobal priesvitnú baliacu pásku alebo lepidlo. Mayhem má za sebou niekoľko módnych prehliadok a neustále sa učí novým zručnostiam, aj napriek tomu, že zložitejšie vzory si vyžadujú trochu viac Anginých skúsenejších rúk.

Akonáhle je návrh kompletný, Mayhem si oblieka báječný konečné módne dielo, ktoré je potrebné zaznamenať, Angie hovorí: „Nie, ja som jej to nepovedala, ako má pózovať. Mám ju len požiadať, aby tvár mala v jednom smere alebo inom tak, aby bolo vidieť podrobnosti outfitu, ale zvyšok je čistá Mayhem.“ Pozrite na výsledky tejto mladej módnej dizajnérky. Rozkošné, že?Zdroj: fashionbymayhem / 2sisters_angie

ZDIEĽAJ NA: