Minimalistické ilustrácie odhaľujú 12 skutočných rozdielov medzi turistami a cestovateľmi

Turisti či cestovatelia? Na prvý pohľad skupiny veľmi podobné, no v skutočnosti je medzi týmito ľuďmi mnoho rozdielov. Tieto trefné minimalistické ilustrácie ukazujú ich zásadné odlišnosti.

Napríklad, praví cestovatelia sa svetom túlajú zväčša sami, narozdiel od turistov, ktorí chodia v skupinách. Navštevujú klasické známe pamiatky, zatiaľ čo cestovatelia objavujú nové, zaujímavé miesta. Chodia naľahko, peši, pripravení preskúmať a zdokumentovať všetko, čo príroda a kultúra poskytuje. Turisti si však potrpia na komfort a po vychádzke mestom si radi oddýchnu v dobrom hoteli. Medzi ktorú skupinu by ste sa zaradili vy?

rozdiely medzi turistom a cestovatelom 1 rozdiely medzi turistom a cestovatelom 2 rozdiely medzi turistom a cestovatelom 3 rozdiely medzi turistom a cestovatelom 4 rozdiely medzi turistom a cestovatelom 5 rozdiely medzi turistom a cestovatelom 6 rozdiely medzi turistom a cestovatelom 7 rozdiely medzi turistom a cestovatelom 8 rozdiely medzi turistom a cestovatelom 9 rozdiely medzi turistom a cestovatelom 10 rozdiely medzi turistom a cestovatelom 11 rozdiely medzi turistom a cestovatelom 12Zdroj / rozdiely medzi turistami a cestovateľmi: holidify.com | Facebookdemilked

ZDIEĽAJ NA: