Vytúžená renovácia 2-izbového bytu v provensálskom štýle

Keď deti vyletia z hniezda, mamičky častokrát smútia, no táto kreatívna mamina Viola to zobrala ako veľkú príležitosť! Po tom, ako sa jej staršie deti odsťahovali, sa rozhodla zrenovovať svoj 2-izbový byt s rozlohou 53 m². Všetko vymyslela a navrhla sama a určite sa jej to vydarilo. Veď posúďte sami!

Viola čerpá inšpirácie na dizajnových fórach či v magazínoch, kde jej do oka padol provensálsky štýl. Práve v tomto smere sa uberalo celé jej tvorenie, ktoré je trochu provensálske, trochu anglické, no predovšetkým jedinečné. Dominantné biele farby nie len zväčšili malé izby, no dodali aj príjemnú sviežu atmosféru. Viola budovala svoje kráľovstvo postupne a vždy na internete či v bazári objavila zaujímavý kúsok nábytku, ktorý sa jej do bytu skvele hodil. Jej práca tak vyzerá úžasne a dokonca nebola ani veľmi drahá, keďže sa šetrilo, kde sa dalo.

Pastelové farby rafinovane dopĺňala drobnosťami či oživovala farbami. V kuchyni žiaria veselé červené doplnky a v obývacej miestnosti a kúpeľni zas kontrastuje čierna. Každý kúsok bytu je zariadený s citom a láskou ku krásnym veciam. Príjemná atmosféra sála z každého rohu a podľa Violy to ešte stále nie je koniec. Učí sa na vlastných chybách a vždy sa snaží zlepšovať. Možno z nej nakoniec bude aj interiérová dizajnérka. Čo poviete?

Renovácia 2-izbového bytu

Zdroj / Vytúžená renovácia 2-izbového bytu v provensálskom štýle: onet

ZDIEĽAJ NA: