Ako dopadla renovácia kuchyne za 11 dní…? Jedným slovom, NÁDHERA!

Kuchyňa Meredith a Matta je dokonalou ukážkou interiéru, po akom by asi mnoho z nás túžilo. Kúpený domček v malebnom a tichom prostredí si renovovali podľa seba a výsledok je skutočne ohromujúci. Kuchyňa pôsobí naozaj ako z katalógu. Pozrite si na priložených fotografiách nižšie, ako táto inšpiratívna renovácia kuchyne dopadla.

Pred renováciou kuchyne a po renovácii

Pri vstupe do kuchyne visí na stene nádherné zrkadlo so starobylým rámom, ktoré navodzuje príjemnú domácu atmosféru. Na ďalšej stene pred sebou vidíte staré plechy na pečenie, skvelý a originálny nápad na dekoráciu.

A keď sa otočíte, pred sebou máte dokonalú podobu nádhernej kuchyne. Staré osvetlenie nahradili novým, ktoré zároveň slúži aj ako vešiak na hrnce.

Kuchyňa je kompletne premaľovaná do príjemných sivých odtieňov (celú miestnosť vymaľovala Meredith sama so svojou matkou!) a na peknú mramorovú pracovnú dosku pridali drevenú dosku na krájanie, čo je veľmi dômyselná a praktická vychytávka. Panvice a plechy sú poukladané vo veľkom prútenom koši.

Z miesta nad trúbou, kde predtým bola mikrovlnka, si Meredith a Matt spravili mini kaviareň – majú tam uložený kávovar, šálky, smotanu do kávy aj cukorničku.

Nad umývadlom majú na okne uviazaný krásny sušený veniec. Tento a mnoho ďalších detailov dodávajú celej miestnosti útulný vzhľad.

A najlepšie na tom je, že celá renovácia kuchyne trvala od úplného začiatku až po posledné úpravy len 11 dní! Komu by sa taká rýchla, pomerne finančne nenáročná a nádherná zmena nepáčila?

Pôsobivá renovácia kuchyne

Všetky fotografie a zdroj / Renovácia kuchyne © dearlillieblog

ZDIEĽAJ NA: