Češka kúpila zdevastovaný byt. TAKTO ho zrekonštruovala za 2 mesiace!

Mladá Češka Kateřina investovala do zdevastovaného bytu nielen mnoho peňazí, ale aj kus srdca a mnoho práce. Pôvodne si ho kúpila, aby si zabezpečila pasívny príjem z prenájmu, náhle však zistila, že do dvoch mesiacov sa musí presťahovať. Kvôli nedostatku peňazí a časovému tlaku si nemohla dovoliť najať architektku, čo bolo v konečnom dôsledku len dobre.

Do rekonštrukcie bytu, kde bola na začiatku dokonca odpojená elektrina, sa pustila spoločne s priateľom. Zástankyňa nábytku na mieru si najprv dala vyrobiť kuchyňu, kúpeľňu a interiérové dvere, postupne chce takto zariadiť všetky ostatné miestnosti. Pri práci jej pomohli skúsenosti so zariaďovaním svojich predošlých bytov, ale aj ochotná mamka, priateľ a stolár, ktorý jej sny mení na skutočný, funkčný nábytok.

Majiteľka panelového bytu 3+1 s rozlohou 69 m² ukazuje svoj zmysel pre dizajn nielen na čiernej stene, ktorá púta pozornosť návštevníkov, ale aj na rôznych dekoráciách, ktoré nepochádzajú len z obchodov s nábytkom, ale i z blších trhov, drobných obchodíkov a zo starých povál. Vo svojom krásnom byte však nemieni ostať navždy, už teraz sníva o zariaďovaní tehlového domčeka. Páči sa aj Vám jej rekonštrukcia?

PRED REKONŠTRUKCIOU

PO REKONŠTRUKCII BYTU


Zdroj / Rekonštrukcia panelového bytu 3 + 1: idnes | Všetky foto © Lukáš Hausenblas

ZDIEĽAJ NA: