Reklamné predmety na festivaly sú ideálnym spôsobom, ako osloviť nových zákazníkov

Na letnú festivalovú sezónu sa každoročne tešia tisíce ľudí. Atmosféra na festivaloch je špecifická tým, že ľudia sa vďaka nej uvoľnia a vychutnávajú si každý moment naplno. Aj preto sú koncerty a festivaly skvelou príležitosťou, ako zviditeľniť svoju značku a osloviť nových potenciálnych zákazníkov.

Zaujmite zákazníkov milým reklamným darčekom

Chystáte sa so svojou firmou na niektorý z letných festivalov či koncertov? Buďte v správnom čase na správnom mieste, využite príležitosť a zaujmite účastníkov festivalu v krátkom čase. Sústredené publikum sa s vašou značkou môže zoznámiť prostredníctvom originálnych reklamných sloganov, bilboardov, ale aj kreatívnych reklamných predmetov.

Na festivaloch môžete naraziť na mnoho stánkov s občerstvením, oblečením alebo s rôznymi suvenírmi, ktoré pripomínajú nezabudnuteľné festivalové chvíle. Ak chcete okoloidúcich zaujať a vyčnievať z radu stánkov, ponúknite im niečo iné a lepšie, než vaši susedia. V dnešnej dobe, keď máločo dostanete zadarmo, sú reklamné festivalové predmety s vaším logom skvelou voľbou. Spôsobov, ako prilákať nových zákazníkov, je veľmi veľa, stačí si len vybrať ten správny, ktorý poteší a urobí vám dobrú reklamu.

Ideálne je, ak je reklamný darček nielen niečím, čo okoloidúcim „vtlačíte“ do ruky, ale zároveň predmetom, ktorý ľudia chcú. Máme na mysli napríklad slamené alebo textilné klobúky či šiltovky, ktoré sú počas letných festivalov veľmi praktickým a štýlovým doplnkom. Môžete ich zladiť s vašimi firemnými farbami alebo si na nich nechať vytlačiť firemné logo. Vaša značka sa tak dostane medzi ľudí nielen počas festivalu, ale aj po jeho skončení, keďže pokrývku hlavy využívame celé leto.

Ďalším zaujímavým predmetom, vďaka ktorému vás všetci uvidia, sú slnečné okuliare s potlačou. Sú nielen nevyhnutnosťou, ktorú počas leta potrebuje každý, ale aj veľmi štýlovým a módnym doplnkom. V ponuke sú slnečné okuliare v rôznych farbách, tvaroch a s možnosťou akejkoľvek potlače na plastový rám alebo priamo na sklo.

Vyberte si reklamné predmety, ktoré vaši zákazníci počas festivalu potrebujú

Praktickým darčekom, ktorý poteší každého milovníka letných radovánok, je vodeodolný nafukovací obal na mobil so šnúrkou na krk. Dá sa využiť ako ochrana mobilu pred pádom, čo je počas festivalových tlačeníc bežná vec, ale aj pred vodou, preto sa počas oddychu v bazéne nemusíte obávať „utopenia“ telefónu. Zaujímavým darčekom môžu byť aj reflexné prívesky a kľúčenky vyrobené z kvalitného normovaného materiálu, ktorý odráža svetlo v tme a zabezpečuje maximálnu viditeľnosť. Môžu mať akýkoľvek tvar, farbu a, samozrejme, vašu reklamnú potlač. Vďaka nim sa zviditeľníte nielen cez deň, ale aj v tme.

Ak máte na festivale vlastný stánok a chcete vyčnievať z radu, pripravte si pre vašich zákazníkov niečo, čo ihneď upúta ich pozornosť. Skvelým spôsobom sú reklamné zástavy, takzvané beachflagy. Sú neprehliadnuteľnou a prenosnou reklamnou plochou, ktorá upúta okoloidúcich už z veľkej diaľky. Ich výhodou je rýchla inštalácia a jednoduchá skladovateľnosť. Menšou verziou beachflagu môže byť praktický reklamný nosič v podobe jednoduchej vlajky umiestnenej na vonkajšej stene vášho stánku.

Ilustračný obrázok: pixabay.com

ZDIEĽAJ NA:

Zapojte sa do diskusie. Vaše názory sú vítane!

komentárov