Recenzenti odporúčajú najpohodlnejšie masážne kreslá

Pohodlie pri sledovaní televízie alebo pri čítaní knihy vám zaručí masážne kreslo. Aké je podľa hodnotenia ich používateľov najobľúbenejšie? Traja favoriti zo serveru Heureka sa dostali až do tohto článku, ktorý vám poradí s výberom ideálneho kresla.

Na čo sa zamerať pri výbere masážneho kresla?

Pohodlnému kreslu do obývačky by nemali chýbať pevné a široké operadlo, ktoré zaistí správnu polohu chrbta aj hlavy. Ďalej sa zamerajte na dostatočne veľkú a hlbokú plochu na sedenie, podpierky rúk a výšku sedáku. Nízke kreslá sú síce pohodlné, ale budete z nich vstávať s obtiažmi. Váš komfort zvýši opierka na nohy, ktorou niektoré masážne kreslá disponujú, a polohovateľné operadlo. V neposlednom rade sa uistite, že poťah vám vyhovuje nielen dizajnom, ale tiež možnosťami údržby – ak máte malé deti alebo zvieracieho kamaráta, snímateľný a poťah vhodný do práčky oceníte.

Voľba 1 – masážne kreslo Intex Empire

Výrazné nafukovacie kreslo vyrábané v niekoľkých farbách ponúka skvelý spôsob, ako za málo peňazí získať dostatočný komfort. Ergonomický tvar sa prispôsobí vášmu telu. Na povrchu je kreslo opatrené jemným a na dotyk príjemným materiálom. Kvalitné prevedenie z masívneho vinylu zaistí dlhú životnosť a nosnosť až 100 kg. Kreslo môžete využiť aj vo vonkajšom prostredí. V bazéne sa ale používať nesmie. Jednoduché nafúknutie a nenáročnosť na priestor z neho robia ideálneho spoločníka do menších izieb.

Voľba 2 – masážne kreslo Halmar Felipe

Útočisko pre relax s priateľmi, rodinou alebo knihou vám poskytne elegantné kreslo Halmar Felipe. To vám ponúkne dokonalo komfortný odpočinok, ktorý môžete ešte zvýšiť rozložením kresla do dĺžky až 135 cm. Váha 28 kg zaistí stabilitu ako pri sedení, tak v relaxačnej pozícii. Vkusný dizajn s mäkkým čalúnením a veľkorysý priestor pre odpočinok vám tak zaručia pohodlie každý deň.

Voľba 3 – masážne kreslo Tempo Kondela Lerato

Polohovateľné a otáčavé kreslo s podnožkou Tempo Kondela Lerato sa hodí do každého moderného interiéru. Súčasťou kresla je oddelený taburet, ktorý môžete využívať ako podnožku. Jednoduché otáčanie oceníte v členitejších interiéroch so širším využitím. Nech už chcete sledovať televíziu, rozprávať sa s rodinou alebo čítať knihy v pokojnom zákutí, zvládnete to z jediného miesta. Podnož kresla tvorí drevo, vrchný materiál je ekokoža. Súprava vážiaca 12 kg zoženiete v niekoľkých prírodných odtieňoch, ktoré vhodne doplnenie váš interiér.

Domáca pohoda a relax

Vhodné masážne kreslo so širokou opierkou, podporou pre ruky a polohovateľnou funkciou sa stane vašou oázou po ťažkom pracovnom dni. Nafukovacie varianty sú nenáročné na priestor, zatiaľ čo otáčavé kreslá môžete jednoducho nastaviť každým smerom. Pohodlie potom zaistí mäkké čalúnenie, ktoré vás hrejivo objíme. Stačí si vybrať podľa vášho vkusu a obľúbených farieb a zvýšite svoj pôžitok z pokojného večera s knihou, priateľmi či televíziou.

Zdroj obrázku: Bojan Milinkov / Shutterstock.com

ZDIEĽAJ NA:

Zapojte sa do diskusie. Vaše názory sú vítane!

komentárov