Pripravte sa na dlhé zimné večery s pohodlným kreslom do obývačky

Jeseň je už za dverami a ľudia sa počas tohto obdobia držia v teple a pohodlí domova. Cítite často bolesť chrbtice, keď sa vraciate domov z práce? Čo je viac, ako oddych v mäkkom kresle so šálkou teplého čaju v ruke? Pohodlné kreslá na mieru sú základom každej domácnosti. Ako si vybrať to správne?

Kreslo by malo odrážať vašu osobnosť, štýl a zároveň vkusne doplniť prostredie, v ktorom bývate. Ak máte radi elegantný, glamour štýl, stavte na žlté kreslo s jemnou zamatovou látkou s vertikálnym prešívaním. Tento kúsok dokonale doplní oddychový kútik vo vašej obývačke. Čalúnené kreslá sú veľmi pohodlné, vďaka čomu sa tešia veľkej obľube. Kvalita musí byť na prvom mieste, a preto majú pevné oceľové nohy, ktoré unesú aj objemnejších ľudí. Pokiaľ máte doma plávajúcu podlahu, poteší vás ochrana proti poškodeniu podlahy.

Vďaka štýlovému nábytku si vyčarujete dom snov

Okrem pohodlného kresla nesmie vo vašom domove chýbať vysokokvalitný štýlový nábytok do obývacej izby, spálne, kuchyne, detskej izby či kúpeľne. Zo širokej ponuky sedacích súprav si ľahšie vyberie aj ten najnáročnejší zákazník.

Určite radi trávite spoločné večery s rodinou vo svojej obývačke. Redizajnujete svoj domov alebo zariaďujete novostavbu? Dominantnou každej obývacej izby by mala byť veľká sedačka, na ktorú sa zmestí celá rodina! Určite každého detailistu poteší aj bohatý vzorkovník farieb poťahov. Na výber máte z neutrálnych, ale aj žiarivých farieb. Poťahové látky sú vysokodolné, vďaka čomu vydržia krásne veľa rokov a zvládnu aj pazúriky neposlušných domácich maznáčikov. Jednotlivé kúsky nábytku sa spolu ľahko kombinujú, pretože sú ladené do podobného štýlu. Tak čo, už ste sa rozhodli pre to správne kreslo či sedačku, v ktorom sa pohodlne usadíte a prečítate svoju obľúbenú knihu?

ZDIEĽAJ NA:

Zapojte sa do diskusie. Vaše názory sú vítane!

komentárov