Priestranná kabelka je základ každého ženského šatníka

Moment, keď muž potrebuje nájsť niečo v ženskej kabelke, je pre obe strany mučivým. Žena presne vie, čo, kde a prečo má. Muž zrazu objaví veci, ktoré z nepochopiteľných dôvodov majiteľka kabelky vyniesla za prah svojej domácnosti. Práve priestranná kabelka, do ktorej sa zmestí všetko potrebné, je základom každého ženského šatníka.

Na plece či crossbody?

Kabelky nájdu využitie u všetkých žien, pretože minimálne základné osobné veci je nutné mať vždy pri sebe. Niektoré dámy sú fanúšičkami bežných kabeliek na plece, iné zase ocenia crossbody kabelky, ktoré si prehodia cez hlavu. Moderné zelené kabelky rôznych štýlov sa ideálne hodia ku zimným outfitom. Zelená farba je výrazná, pútavá a nevšedná, preto bude kabelka dominantným prvkom, najmä ak ju zladíte s tmavými kúskami, na ktorých vynikne. Jedna zelená kabelka patrí aj do vašej zbierky.

Pre ženu je však vždy dôležité, aby sa do kabelky zmestilo všetko potrebné. Osobné veci, kozmetika, hygienické potreby, kniha, voda, snack, prípadne aj hrebeň a dáždnik. Tomuto teda prispôsobte aj veľkosť kabelky.

Kabelka na bežný deň, taška na dlhšie cesty

Pravdou je, že ženy niekedy preceňujú nosnosť svojej kabelky a ideálne by sa do nej zbalili do práce, posilňovne a pridali tam aj celodenné menu. Nepreťažujte svoju obľúbenú kabelku a ani svoje plecia. Radšej si na dlhé a náročné dni zoberte väčšiu cestovnú tašku, ktorá je na objemnejší a ťažší náklad prispôsobená. Môžete v nej oddeliť jedlo od topánok, využívať menšie vrecká a všetko budete mať organizované.

Cestovná taška u vás doma určite nájde využitie, pretože je ideálna aj na dlhšie cesty mimo domov. Ostanete pri čiernej klasike alebo zvolíte farebnejšiu variantu a oživíte svoj outfit? Nezabudnite, že niektoré cestovné tašky sú aj na kolieskach, čím sa ich prenášanie stáva jednoduchým a praktickým.

Zdroj obrázku: Victoria Chudinova / Shutterstock.com

ZDIEĽAJ NA:

Zapojte sa do diskusie. Vaše názory sú vítane!

komentárov