Šikovná premena nevyužitého priestoru na niečo užitočné!

Potrebujete kútik pre seba? Či už na prácu alebo len tak na oddych? Alebo chýba vašim deťom miesto na hranie alebo šatník?

Možno málokoho napadne kreatívne využiť pre tieto prípady priestor na schodisku, resp. nad schodmi. Zvyčajne je tam vysoký strop, ktorým uniká teplo alebo je tam okno, ktoré sa aj tak nedá kvôli jeho umiestneniu len tak otvoriť. Uznávame, na realizáciu tohto nápadu potrebujete trošku zainvestovať a asi to vlastnoručne nezvládnete, no mať takého miestečko na voľné chvíle je na nezaplatenie. Je to určite lacnejšie ako pribudovať novú miestnosť, nemyslíte?

Ak sa vám tento šikovný nápad zapáčil, rozhoďte siete a zožeňte šikovných majstrov, ktorí vám s tým pomôžu. Budete mať istotu, že realizácia aj samotný výsledok bude v súlade s bezpečnostnými normami. Vy už len vymyslite, ako bude tento priestor vyzerať a na čo konkrétne bude slúžiť a ostatné nechajte na odborníkov. Nechajte sa inšpirovať a premeňte doteraz nevyužitý priestor na niečo užitočné.

Premena nevyužitého priestoru

Foto a zdroj / Premena nevyužitého priestoru: Angie B. pre goodshomedesign

Vaši kreatívni priatelia sa o tomto neobyčajnom nápade radi dozvedia, preto zdieľajte. Ďakujeme za podporu a prajeme vám kreatívny deň!

ZDIEĽAJ NA: