Potlačené papierové tašky – spôsob vizuálnej identifikácie vašej spoločnosti

Papierové tašky s vašou potlačou skvelo poslúžia na zabalenie rôznych firemných materiálov, ale pokojne aj darčekov pre obchodných partnerov a zákazníkov. Ak ich ešte nemáte, prečítajte si tento článok, aby ste zistili, čo vám môžu priniesť a aké výhody ponúkajú. Možno vás inšpirujeme a i vy sa rozhodnete využívať toto elegantné balenie vo svojom podnikaní.

Chodiaca reklama

Každý, kto podniká, nám dá určite za pravdu, že reklama je pri zvyšovaní obratov a budovaní stabilnej pozície na trhu kľúčová. Ak chcete, aby sa o vás vedelo, distribúciou rôznych firemných reklamných materiálov viete výrazne zvýšiť povedomie o vašej značke. Papierové tašky sú výbornou cestou, ako spojiť reklamnú a praktickú funkciu do užitočného celku.

Papierové tašky s potlačou dokážu dať jasne najavo, čo ponúkate, aké hodnoty má vaša firma a vo výraznej miere dokážu ovplyvniť rozhodovanie spotrebiteľov pri nákupe. Možno vám to doteraz ani nenapadlo, alebo ste to nepovažovali za dôležité, no pozoruhodné balenie vašich produktov je jedna z ciest, akými môžete postupne budovať dôveryhodnú a silnú značku.

Ľudia vaše tašky môžu nosiť so sebou a ak sú dostatočne atraktívne, sú schopné na seba strhnúť pozornosť a prezentovať vás pred úplne novými potenciálnymi zákazníkmi alebo dokonca obchodnými partnermi. Navyše, obyčajne si zvyknú papierové tašky odkladať a používať ich opakovane a tak nepretržite propagujú vašu značku. V podstate sú to také malé mobilné bilbordy. A to rozhodne stojí za investíciu, nemyslíte?

Povinná výbava na veľtrhy

Ak chcete pôsobiť profesionálne, oplatí sa dať si záležať na svojej firemnej identite. Pri prezentácii na rôznych výstavách a veľtrhoch urobíte veľký dojem, ak si vaše letáky, brožúry či katalógy budú ľudia môcť odniesť v papierovej taške, ktorú bude zdobiť vaše logo. Odlíšte sa od konkurencie a ukážte, že ste seriózna firma, ktorá to s podnikaním myslí vážne.

Tašku pritom nemusí zdobiť len vaše logo, využite celý priestor na vykričanie vášho marketingového posolstva do sveta, umiestnite na ňu vašu internetovú stránku či účet na instagrame. Upozornite na nej na hocičo, o čom si myslíte, že by ľudia mali vedieť. Čím viac ste na očiach, tým jednoduchšie sa vy a vaše služby či produkty dostávajú do podvedomia.

Cesta za vlastnými papierovými taškami

Papierové tašky sú ekologickou formou balenia a majú aj ďalšie výhody. Na papier sa tlačí omnoho jednoduchšie ako na plast, takže aj náklady na výrobu sú nižšie a aj zákazníci ich čoraz viac uprednostňujú pred plastovými taškami. Svoje papierové tašky s potlačou si môžete dať jednoducho a rýchlo vyrobiť už od desiatich kusov u profesionálov v justprint.sk v akomkoľvek štýle a v rozmanitých formátoch.

Okrem viacerých druhov papiera a rôznych farieb šnúrok na rúčky si môžete svoje tašky prispôsobiť aj zušľachtením parciálnym UV lakom alebo lesklou či matnou fóliou. Využite túto efektívnu formu reklamy, ukážte sa a objednajte si svoje tašky ešte dnes!

ZDIEĽAJ NA:

Zapojte sa do diskusie. Vaše názory sú vítane!

komentárov