Potešte svojich najmenších pekným a užitočným darčekom

Možno každý z nás, dospelých, sa občas vracia do časov svojho detstva pri pohľade na hračky pre najmenších. Už dávno sme síce vyrástli z detského sveta, a predsa si radi zaspomíname na ten náš. Spomienky na drevenú kačičku či autíčko, alebo hojdacieho koníka nám stále vyvolajú úsmev na tvári aj v dospelosti, hoci sme už sami rodičmi a možno už máme aj vnúčatá.

Aké hračky dať dnešným deťom, aby sme ich potešili a zároveň, aby sa pomocou nich učili novým veciam a rozvíjali napríklad svoju motoriku? Jednou z možností sú ručne vyrobené bábiky či drevené kočíky, ktoré určite rozjasnia tváričku dieťaťa.

Vyskúšajte ručnú výrobu

V dnešnom modernom svete rozhodne nie je žiadna núdza o hračky pre deti. Keď vstúpime do hračkárstva, tak veľakrát nevieme, kam skôr pozerať a ktorú hračku vybrať, pretože výber je veľmi bohatý. Či vyberáme pre chlapca, alebo pre dievča, výrobcovia detských hračiek sa doslova predbiehajú vo svojich ponukách- od výmyslu sveta.

Čoraz viac sa stávajú populárnejšími a obľúbenými napríklad handmade bábiky pre dievčatá, ktoré sú veľmi milým a zaujímavým darčekom pre malé slečny. Zamiluje si ich každé dieťa natoľko, že ich nepustí z rúk po celý deň. Stanú sa v istom období najvernejším priateľom nášho dieťaťa. Vyskúšajte štýlové handmade bábiky, ktoré potešia najmenších a zároveň obohatia emocionálny svet detí.

Aby bábika dobre spinkala

Ak máte doma dievča, tak viete, že v detskom veku sa hrala s bábikami a vozila ich v nejakom kočiariku pre bábiky. Dokázala sa takto prehrať celý deň a veľakrát ste o nej ani nevedeli, pretože bola „zamestnaná“ starostlivosťou o svoju bábiku. Bol to jej nevinný a krásny detský svet.

Sú veci, ktoré sa vo svojej podstate nemenia a platí to aj o niektorých hračkách. Možno sa zmení ich tvar, materiál, dizajn, ktoré sa prispôsobia dobe, ale to čo zostáva rovnaké, je ich čaro. Veď ktoré dievčatko by sa nepotešilo peknému drevenému kočíku pre bábiky? Pravdepodobne by mala radosť každá malá slečna z toho, že si môže svoju obľúbenú bábiku vložiť do nového kočíka a ísť s ňou na prechádzku.

ZDIEĽAJ NA:

Zapojte sa do diskusie. Vaše názory sú vítane!

komentárov